Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPinigai

V.Romanovas padavė į teismą Lietuvos valstybę

16/04/2013

Taip pat skaitykite

Latvijoje atlyginimai per metus išaugo 3,9 proc "PetroChina" sugrįžo į didžiausių pagal kapitalizaciją pasaulio įmonių dešimtuką Kokybės vadyba – tiems, kurie nori būti žingsniu priekyje JAV biržų indeksai kopia aukštyn

Vilnius, balandžio 16 d. (BNS). Buvęs Ūkio banko savininkas Vladimiras Romanovas padavė į teismą valstybę ir Lietuvos banką. LNK žinių duomenimis, V.Romanovo advokatai padavė ieškinį į Vilniaus apygardos teismą.

Neoficialiomis žiniomis, V.Romanovas ieškinyje tvirtina, kad visi Ūkio banko sunkumai, dėl kurių Lietuvos bankas jį uždarė, centriniam bankui buvo žinomi dar prieš porą metų. Po banko "Snoras" žlugimo esą su Lietuvos banku buvo suderintas veiksmų planas, rašo portalas delfi.lt. Plane buvo numatyta, ką turi padaryti Ūkio bankas, kad išvengtų "Snoro" likimo. Esą 90 proc. šitų veiksmų Ūkio bankas įvykdė, ir vos jo būklė pagerėjo, Lietuvos bankas jį uždarė.

"Advokatų paklauskite, aš nieko nežinau. Aš nieko nerašiau, tik pasirašiau, advokatas paruošė. Nieko nežinau. Ne verslininkas aš. Aš esu sportininkas. Viso gero, nenoriu nieko aš skaičiuoti ir žinoti", - LNK sakė V.Romanovas.

Ieškiniu reikalaujama atšaukti Lietuvos banko sprendimą apriboti Ūkio banko veiklą, paskirti jam laikinąjį administratorių, o po to banko likučius perduoti Šiaulių bankui. Taip pat reikalaujama iš valstybės priteisti dėl šių Lietuvos banko sprendimų V. Romanovo patirtą finansinę žalą. Ieškinyje suma nenurodoma, prašoma, kad teismas apskaičiuotų prarasto V.Romanovo turto vertę.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS