Muzikantai

PradžiaPinigai

Azijos biržų indeksai traukia žemyn

26/03/2013

Taip pat skaitykite

Neatsakingai skolintis pradedama dar mokykloje, pastebi ekonomikos mokytojai Dauguma miestiečių Lietuvos banko veiklą vertina pozityviai Buvęs Ūkio banko vadovas A.Žalys dirba bankroto administratoriaus komandoje "Olympic Casino" pajamos šiemet augo 8 proc. iki 33 mln. litų
Tokijas, kovo 26 d. ("Bloomberg"-"Interfax"-BNS). Investuotojams nerimaujant, kad Kipro bankų sistemos restruktūrizavimo planas nepadės išvengti panašių finansinių problemų pasklidimo visoje euro zonos periferijoje, bet bus naudojamas kaip modelis teikiant pagalbą kitomsšalims, o tai bus itin nenaudinga bankų indėlininkams ir valstybės obligacijų turėtojams, pagrindiniai Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono vertybinių popierių biržų indeksai antradienį traukia žemyn.

Investuotojai taip pat nerimauja dėl pranešimų apie tai, kad daugelis Kinijos bankų apribojo statybos sektoriaus kreditavimą.

Bendras regiono indeksas "MSCI Asia Pacific" sesijos pradžioje smuktelėjo 0,2 proc. iki 135,37 punkto.

Japonijos "Nikkei 225" sumenko 0,2 proc., o Australijos S&P/ASX 200 - 0,8 procento.

Pasak ekspertų, "istorija su Kipru nepalaiko rinkos, nes primena mums apie faktiškai improvizuotus Europos Sąjungos (ES) vadovybės sprendimus kiekvienu nauju atveju".

 

bns.lt, - Lietuvos naujienų skyrius

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.


BNS