Muzikantai

PradžiaAutomoto sportas

Dakaro ralio penktojo etapo metu žuvo du žurnalistai

10/01/2014

Taip pat skaitykite

„Porsche“ automobilių gamintojai jubiliejų sutinka pristatydami naujausius modelius Automobilių pardavimai JAV gegužę padidėjo 8,2 proc. 555 km žiedinių lenktynių čempionato finišas - šeštadienį Kačerginės "Nemuno žiedo" trasoje S.Vettelis nepanikuoja dėl prarastos pergalės

Penktame Dakaro ralio greičio ruože žuvo du žiniasklaidos atstovai. Remiantis televizijos pranešimais, Argentinos automobilių sporto leidinio žurnalistai žuvo, kai jų automobilis nukrito nuo šlaito maždaug iš šimto metrų aukščio. Leidinio „Super rally“ darbuotojai trasoje sekė sportininkus ir lenktynių eigą.

Penktas Dakaro ralio etapas buvo ne tik ilgiausias, bet ir vienas sudėtingiausių 2014-ųjų maratone. Ne vienas dalyvis prarado daug laiko paklydęs beribėse dykumose ir į finišą atvyko tik sutemus.

Ketvirtadienis Dakare nesėkmingai prasidėjo ir Benedikto Vanago bei Andrejaus Rudnickio ekipažui. Jau pirmoje dienos dalyje, kopose, jie buvo kelis kartus įklimpę ir kentėjo dėl kaistančių degalų. Be to utomobiliui nuleido ratą ir, jį keičiant, nuslydo domkratas ir mašina užvirto ant B.Vanago rankos. Tačiau B.Vanagas ralyje dalyvauja toliau vartodamas nuskausminamuosius.

 

Reportažas apie žurnalistus štikusią nelaimę:

 

  

Dakaro ralio naujienas galite stebėti čia.

 

Prengta pagal Lietuvos spaudą

EuroPlius.com

Nuotrauka: dakar.com