Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAutomoto sportas

Lietuvos automobilių klubo prezidento postas – R.Dovidaičiui

18/03/2013

Taip pat skaitykite

S.Vettelis nepanikuoja dėl prarastos pergalės Dakaro ralio aštuntojo etapo rezultatai: B. Vanagas 38-oje, A. Juknevičius - 49-oje pozicijose Utenos ralyje dalyvius ir žiūrovus ne tik oras kaitins Automobilių pardavimai JAV gegužę padidėjo 8,2 proc.

 Šeštadienį Kaune įvyko seniausio šalyje, įkurto dar 1926 metais, Lietuvos automobilių klubo (LAK) suvažiavimas, kuriame jo delegatai išklausė valdybos ir klubo prezidento Aleksandro Remiševskio ketverių metų veiklos ataskaitą.

LAK, tikrasis Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) narys, kasmet rengia tradicinius ralius „Aplink Lietuvą“ šalies Prezidento taurei laimėti ir „Vilniaus“ ralius.

Nemaža dėmesio LAK nariai skiria saugaus eismo propagavimui ir naujovių šioje srityje paieškai.

Apie saugaus eismo problemas šalyje ir klubo veiklą šiame bare suvažiavime detaliai kalbėjo LAK garbės prezidentas, tituluočiausias šalies automobilių sportininkas Stasys Brundza, akcentavęs, jog šią klubo veiklą palankiai įvertino ir prieš pusantrų metų su darbo vizitu Lietuvoje lankęsis FIA prezidentas Jeanas Todtas.   

Suvažiavimas ketverių metų kadencijai išrinko naują LAK prezidentą, kuriuo tapo gerai žinomas automobilių sporto entuziastas ir rėmėjas, 49-erių verslininkas Rolandas Dovidaitis.

Išrinkta ir nauja LAK valdyba, kurios nariais kartu su naujuoju prezidentu tapo Vidmantas Eigelis, Eduardas Jakas, Darius Jonušis, Algimantas Maulius, Juozas Mažeikis, Aleksandras Remiševskis, Saulius Šuminas ir Sigitas Živoltas.

sportas.lt