Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

11/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Šiandien išgirsti dalykai bus svarbūs ilgam. Tiesa, jei ką nors kam nors pasakysite, pažadėsite, irgi ilgam taps svarbu, tad neskubėkite tarti žodžio, pasirašyti dokumentų. Tai atidėkite bent jau rytdienai. 

Tauras
Būsite įtaigūs – nekeiskite savo nuomonės ir venkite bendrauti su savanaudiškais asmenimis. Šeimoje neverta demonstruoti savo ambicijų.

Dvyniai
Jėgų perteklius gali paskatinti neapgalvotiems žingsniams tiek veikloje, tiek meilės santykiuose. Būkite atidesni vaikų maistui ir žaidimams. Tai puiki proga įteikti dovaną mylimai moteriai.

Vėžys
Nepraraskite kantrybės, nors gali pakakti nesusipratimų, ypač darbe. Pasaugokite sveikatą. Priekaištus artimiesiems dažniausiai išsigalvosite. Vyrai neturėtų gailėti pinigų savo žmonų sveikatai stiprinti.

Liūtas
Siekite sąjungos – šį mėnesį jums bus itin svarbus aplinkinių, ypač sutuoktinio, palaikymas. Tiesa, svarbiems susitarimams ši diena netinkama: geras laikas bus ryt, poryt.

Mergelė
Arba pervertinsite savo jėgas, galimybes, arba iki galo neįvertinsite. Siekite likti ramūs ir santūrūs, kitaip gresia konfliktai, nuostoliai.

Svarstyklės
Galite neįžvelgti realaus pavojaus ar klaidų savo darbe, vis dėlto gerų dalykų bus daugiau. Prasideda lėtas, tačiau geras persilaužimas. Palanku tvarkyti įvairius reikalus, susijusius su kelionėmis, užsieniečiais.

Skorpionas
Negeras laikas svarbiems pokalbiams su vadovybe – atidėkite tai rytdienai. Vis dėlto šiandien gauti dalykiniai pasiūlymai bus vertingi, kad juos būtų naudinga apsvarstyti.

Šaulys
Planuokite ateitį, kurkite ilgalaikius projektus. Ieškokite bendraminčių, pagalbininkų. Šiandien sutikti žmonės bus svarbūs ilgai – gali užsimegzti ilgalaikė draugystė, vaisingi darbo partnerystės santykiai.

Ožiaragis
Neskubėkite daryti išvadų: nusivilsite ne ten, kur reikia, apsidžiaugsite ne tada, kai reikia. Pasistenkite savęs nevarginti jokiais rūpesčiais, ką galima, atidėkite rytdienai – tai bus puikus metas profesiniu ir finansiniu požiūriu.

Vandenis
Net jei jums puikiai sekasi, nesiimkite svarbių dalykinių reikalų. Jūsų laukia sėkmė ryt, tad atidėkite šiai dienai visus rūpesčius.

Žuvys
Neblogas laikas tvarkyti piniginius ir turto reikalus. Galima skolintis ilgam, bet būkite apdairūs. Palanku apmąstyti investicijas. Gerai dovanoti dovanas.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt