Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

23/08/2013

Taip pat skaitykite

Kinų horoskopas: šuo Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Nesmagus metas: gali tekti susitaikyti su neišvengiamybe ir atsisakyti senos svajonės, ypač jei ji susijusi su meile ar kokio nors turto įsigijimu. Iš tikrųjų reikėtų tik išlaukti porą dienelių, kol baigsis blogasis laikas. Dabar tiesiog pasaugokite tai, ką realiai turite.

Tauras
Nepasikliaukite kieno nors autoritetu, svetima, nepatikrinta nuomone, venkite garsiai sakyti savąją, taip pat už ką nors laiduoti. Venkite kalbų apie savo ateities planus, ypač susijusius su profesine veikla ar santuoka.

Dvyniai
Vargu ar būsite teisingai suprasti, deramai įvertinti savo artimųjų. Nesivelkite į tarnybinius romanus.

Vėžys
Partneriai, net draugai gali nepateisinti jūsų lūkesčių. Pasikliaukite vien savimi ir būkite pasirengę netikėtumams – vargu ar pavyks atlikti tai, ką esate suplanavę.

Liūtas
Nesinervinkite – šiandien viskas negali klostytis taip, kaip reikia. Jums šis metas gali būti sunkus, tad verta ilsėtis, apskritai likti namuose, jei tik aplinkybės tai leidžia.

Mergelė
Būkite kuklesni, atsargesni – nieko neprašykite, nereikalaukite ir neprisiimkite jokių rimtų finansinių įsipareigojimų. Likite ištikimi tiems, kuriuos mylite – naujas susižavėjimo objektas nebus geresnis.

Svarstyklės
Reikėtų mažiau norėti, kaip ir tikėti sėkme ar gerais norais. Veikloje gali atsirasti naujų keblumų per partnerius (ypač jei tai moterys).

Skorpionas
Lengvabūdiškumo pakaks. Net jei jausitės puikiai – nerizikuokite. Ypač reikėtų vengti ką nors žadėti, skolinti pinigus ar vertingus daiktus. Galimi rūpesčiai dėl šeimos, giminaičių. Pasaugokite asmeninius daiktus ir šeimos paslaptis.

Šaulys
Pasyvumas naudingas: taip neįsitrauksite į nereikalingas intrigas, neįsivelsite į pavojingus reikalus. Pasistenkite daugiau laiko praleisti namuose.

Ožiaragis
Apgaulingas metas: pavojaus nejausite ir nepastebimai įsivelsite į avantiūrą. Bent jau niekam nieko nežadėkite, nesiskolinkite ir neskolinkite. Gali paaštrėti nesutarimai šeimoje. Būkite atidesni vaikų elgesiui.

Vandenis
Iš esmės nieko rimta – smulkūs kliuviniai, galbūt prastesnė nuotaika, savijauta. Tiesiog pasaugokite savo sveikatą ir gerą nuotaiką. Aiškinkitės savo silpnąsias vietas, ieškokite klaidų.

Žuvys
Kad ir kas įvyktų, negeras laikas teisti, aiškintis teisybę. Problemos gresia ir dėl senų, neįvykdytų pažadų, negrąžintų skolų. Galite patirti stresą ir per artimą žmogų, sutuoktinį.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt