Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

11/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Gaidys Kinų horoskopas: šuo Dienos horoskopas

Avinas
Pasikliaukite nuojauta – jūsų įžvalgos pasiteisins. diena nepalanki rizikuoti darbe, kelyje ar mėginti laimę žaidžiant azartinius žaidimus. 

Tauras
Puiki diena: dabar jūsų viršus. Galima žengti lemtingą žingsnį, palankus momentas ryžtingai apsispręsti dėl asmeninio gyvenimo.

Dvyniai
Nusiraminimo ir pelno matas. Palanku tvarkyti finansinius, nekilnojamojo turto reikalus. Tai puiki diena teikti dovanas norint pareikšti romantiškus jausmus ar dėkingumą.

Vėžys
Verta dažniau tartis su draugais, atsižvelgti į giminaičių nuomonę. Tai gerų naujienų metas, kai atsiranda nauja išeitis. Tačiau rytdiena bus sėkmingesnė, tad itin svarbius reikalus geriau atidėti. 

Liūtas
Pakeiskite dalykus, trukdančius jums ramiai jaustis darbo vietoje, namuose ir džiaugtis pasiektais laimėjimais. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, žeme, namo apstatymu ir pan.

Mergelė
Sėkmės metas, tad negaiškite laiko nereikšmingiems dalykams – imkitės svarbiausių dalykinių reikalų tvarkymo. Nepamirškite vakare apie meilės pasimatymą.

Svarstyklės
Pasistenkite kuo daugiau nuveikti, būti tikslūs, konkretūs, reiklūs – jau rytoj atsiras dar daugiau kliuvinių. Palanku spręsti senas darbo problemas. 

Skorpionas
Šiuo metu gali užsimegzti tvirta dalykinė sąjunga – jums su malonumu pasirengę padėti įtakingi asmenys, svarbūs žmonės. Drąsiai plėskite savo veiklą, nebijokite rizikuoti.

Šaulys
Net nemalonumai būna naudingi. Rasite būdų, kaip įveikti nepalankių įvykių inerciją. Vakare atsipalaiduokite, stiprinkite sveikatą.

Ožiaragis
Seksis spręsti ankstesnes problemas. Tinka tvarkyti teisinius reikalus ar tuos, kurie susiję su bendradarbiavimu. Gauti pasiūlymai iš užsieniečių, įtakingų asmenų, tolimų giminaičių naudingi.

Vandenis
Įtampa stiprės, vis dėlto tai neblogas laikas tvarkyti dalykinius reikalus ar vadovui priminti tai, ką jums žadėjo. Tik namuose nepamirškite atsipalaiduoti, kitaip vakare galite gana greitai įsivelti į santykių aiškinimąsi.

Žuvys
Atsiranda proga koreguoti netenkinančius santykius su draugais, kolegomis ar vadovu. Vakaras žada staigmenų iš senų draugų – bent jau surengti jiems vakarėlį tikrai reikėtų.

 

Vytautus.com