Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Evaldas Šiškevičius klasikinėse dviratininkų lenktynėse Ispanijoje finišavo 63-ias

01/08/2013

Taip pat skaitykite

Inga Kazlauskaitė Švedijoje vykusiame Stokholmo pusmaratonyje liko ketvirta Europos irklavimo čempionate lietuvaičių duetas antrą kartą įvertintos sidabru Paulius Šiškevičius pirmąjį dviratininkų lenktynių Prancūzijoje etapą baigė autsaiderių gretose Edita Janeliūnaitė klasikinėse dviratininkių lenktynėse Italijoje finišavo keturiolikta

ečas, rugpjūčio 1 d. (BNS). Trečiadienį Ispanijoje vykusiose klasikinėse "Memorial Ricardo Otxoa" dviratininkų lenktynėse 63-ias finišavo "Sojasun" ekipos narys Evaldas Šiškevičius.

Lietuvos dviratininkas 170 km distancijos finiše 6 minutes bei 33 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui ispanui Juanui Jose Lobato, aplenkusiam prancūzą Armido Fonsecą bei tautietį Egoitzą Garcią:

1. Juan Jose Lobato (Ispanija)        3 val. 51 min. 08 sek.
2. Armido Fonseca (Prancūzija)               atsiliko 4 sek.