Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

FIBA klasifikacijoje Lietuvos nacionalinė moterų krepšinio rinktinė liko penkiolikta

07/11/2013

Taip pat skaitykite

Antrą pergalę Turkijos krepšinio lygoje "Fenerbahce Ulker" iškovojo be Lino Kleizos pastangų Startavo 2013-2014 metų sezono Lietuvos studentų krepšinio lygos merginų turnyras M.Beasley dėjimas per Nene – gražiausias NBA dienos epizodas Lenkijos krepšinio supertaurės savininkui Šarūnas Vasiliauskas pelnė dvidešimt taškų

Vilnius, lapkričio 7 d. (BNS). Trečiadienį paskelbtame naujajame 2013 metų Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) moterų rinktinių reitinge nesėkmingai Europos čempionate žaidusi Lietuvos komanda su 104 įskaitiniais taškais liko penkioliktojoje vietoje.

Reitingo lyderių trejetas nepakito - pirmauja planetos bei septyniskart olimpinė čempionė JAV (940 tšk.) komanda, antra lieka Australijos (690 tšk.) moterų krepšinio rinktinė, o trečiąją poziciją išsaugojo fiasko Senojo žemyno pirmenybėse patyrusios Rusijos (631 tšk.) krepšininkės.

Šių metų Europos moterų pirmenybes laimėjusi Londono olimpinių žaidynių vicečempionė Ispanijos (405 tšk.) rinktinė liko šešta, sidabrą laimėjusios Prancūzijos (466 tšk.) krepšininkės iš penktosios vietos pakilo į ketvirtąją, o bronzą iškovojusi Turkijos (160 taškų) ekipa liko trylikta.