Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Garsi džiazo pianistė Marian McParland mirė būdama 95 metų

22/08/2013

Taip pat skaitykite

"Rolling Stone" užsitraukė rūstybę dėl straipsnio apie įtariamą Bostono maratono sprogdintoją Audrų ir škvalų nuostoliai gyventojams šiemet – dvigubai didesni nei pernai „Švyturio“ stautas brandinamas ąžuolinėse škotiško viskio statinėse Rusų ekspedicija Suomijos įlankoje ieškos nuskendusių sovietinių povandeninių laivų

Vašingtonas, rugpjūčio 22 d. (AFP-BNS). Džiazo pianistė Marian McPartland (Merian Makpartland), kuri buvo šio muzikos žanro žvaigždė per visą karjerą, trukusią šešis dešimtmečius, mirė būdama 95 metų, pranešė jos įrašų leidėjai.

Anglijoje gimusi M.McPartland taip pat vedė laidą "Piano Jazz" JAV nacionaliniame visuomeniniame radijuje (NPR).

"Piano Jazz" buvo įkurta prie daugiau nei 30 metų ir yra seniausia kultūros laida toje populiarioje radijo stotyje, nurodė įrašų leidybos bendrovė "Concord Music Group".

M.McPartland mirė antradienio vakarą dėl natūralių priežasčių savo namuose Long Ailende Niujorko valstijoje, paskelbė NPR.

Ji įrašė daugiau nei 50 albumų ir yra pelniusi prestižinių apdovanojimų, tokių kaip George'o Fosterio Peabody (Džordžo Fosterio Pibodžio) premija, Nacionalinės muzikos tarybos "Amerikos erelio" apdovanojimas ir "Grammy" valdytojų apdovanojimas už viso gyvenimo pasiekimus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS