Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Gautas patvirtinimas apie Pakistane nužudytą lietuvį

24/06/2013

Taip pat skaitykite

A.Šemeta: nepriklausydama bankų sąjungai, Lietuva liktų viena derantis dėl bankų sukeltų nuostolių 179 kilometrų per valandą greičiu važiavusio jaunuolio teismas atėmė vairuotojo pažymėjimą "Viasat" švelnina sąlygas Europos krepšinio čempionatą rodysiančioms kavinėms ir barams R. Paksas: „Jeigu paskelbėme Dariaus ir Girėno skrydžio per Atlantą metus, dirbkime pasiraitoję rankoves iškilių tautos sūnų garbei“

Vilnius, birželio 24 d. (BNS). Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pirmadienį BNS patvirtino oficialiais diplomatiniais kanalais gavęs pranešimą, kad per išpuolį Pakistane žuvo lietuvis alpinistas.

"Gavom oficialų patvirtinimą iš Vengrų ambasados Pakistane. Kūno atpažinimas dar neįvykęs, bet artimiausiu mietu turi įvykti atpažinimo procedūra", - BNS sakė L.Linkevičius.

Pasak jo, žuvusiojo kūno atpažinimo procedūroje dalyvaus Lietuvos alpinizmo asociacijos prezidentas Saulius Damulevičius - jis taip pat vyko į ekspediciją Pakistane. Kaip pranešta sekmadienį, tarp 10 žuvusių alpinistų yra lietuvis Ernestas Markšaitis.

BNS pirmadienį pavyko trumpam susisiekti su S.Damulevičiumi - jis teigė kol kas įvykio komentuoti negalintis ir laukiantis skrydžio iš Gilgito į Islambadą.

Pakistano policija pranešė, kad išpuolis buvo įvykdytas vieno aukščiausių kalnų pasaulyje, Nanga Parbato, bazinėje stovykloje, Gilgito-Baltistano Diamero rajone.

Gilgit Baltistano vidaus reikalų ministras Attauras Rehmanas (Atauras Rehmanas) sekmadienį pranešė, kad per išpuolį Šiaurinėje Pakistano dalyje žuvo 10 užsieniečių: vienas lietuvis, trys ukrainiečiai, du slovakai du kinai, vienas nepalietis ir vienas kinų kilmės amerikietis. Vėliau pirmadienį pareigūnai patvirtino, kad nužudytųjų užsieniečių tapatybės nustatytos. Nužudytų turistų palaikai sekmadienį buvo išskraidinti į Islambadą, o iš ten išsiųsti į savo šalis.

Atsakomybę už išpuolį prisiėmė Pakistano Talibanas, taip atkeršijęs už savo lyderio pavaduotojo mirtį per Jungtinių Amerikos Valstijų bepiločio lėktuvo reidą praėjusį mėnesį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS