Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Gediminas Bagdonas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje sekmadienį finišavo 41-as

02/09/2013

Taip pat skaitykite

Dailiojo čiuožimo atstovė Inga Janulevičiūtė liko per žingsnį nuo olimpinio kelialapio Evaldas Šiškevičius atskiro starto lenktynėse "Chrono des Nations" Prancūzijoje finišavo šešioliktas Kartingų lenktynių sezono Lenkijoje pabaigoje - sėkmingas lietuvių pasirodymas Pasaulio sunkiosios atletikos čempionate Marius Mickevičius užėmė penkioliktąją vietą

Pluė, rugsėjo 2 d. (BNS). Sekmadienį 77-ą kartą Prancūzijoje vykusiose klasikinėse "GP Ouest France - Plouay" dviratininkų lenktynėse 41-ą vietą užėmė "Ag2R La Mondiale" komandos nerys Gediminas Bagdonas.

Lietuvis 248,3 km distanciją baigė kartu su pagrindine grupe - per 5 valandas 59 minutes bei 54 sekundes.

Nugalėtoju tapo italas Filippo Pozzato, finišo spurtu aplenkęs tėvynainį Giacomo Nizzolo ir trečioje pozicijoje likusį prancūzą Samuelį Dumouliną.

6 minutes ir 25 sekundes nugalėtojui pralaimėjęs "Garmin-Sharp" ekipos dviratininkas Ramūnas Navardauskas finiše buvo 126-as.

Lenktynes baigė 133 dviratininkai iš 183 startavusių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.