Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Gediminas Kaupas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo aštuonioliktas

21/08/2013

Taip pat skaitykite

Orientacininkas Tomas Kuzminskis tapo pasaulio kurčiųjų žaidynių Bulgarijos sostinėje čempionu Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Olandijoje - netektis Lietuvos delegacijoje Evaldas Šiškevičius atskiro starto lenktynėse "Chrono des Nations" Prancūzijoje finišavo šešioliktas Aidis Kruopis daugiadienių dviratininkų lenktynių Olandijoje pirmajame etape finišavo 30-as

Zotegemas, rugpjūčio 21 d. (BNS). 78-ą kartą Belgijoje vykusiose "GP Stad Zottegem" klasikinėse dviratininkų lenktynėse aštuonioliktą vietą užėmė "Team Differdange - Losch" komandai atstovaujantis Gediminas Kaupas.

181,7 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 16 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui Blažui Jarcui, aplenkusiam belgą Borisą Droną ir olandą Wouterį Molą:

1. Blaž Jarc (Slovėnija)        4 val. 05 min. 16 sek.
2. Boris Dron (Belgija)                atsiliko 5 sek.
29.Sjef De Wilde (Belgija)                   9:04

Tarp bemaž pusantro šimto lenktynių nebaigusių dviratininkų buvo du lietuviai - Egidijus Juodvalkis ("Crelan-Euphony") bei Vytautas Kaupas ("Team Differdange - Losch").

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

GP Stad Zottegem Gediminas Kaupas Zotegemas Dviratininkų lenktynės Belgijoje Team Differdange - Losch Egidijus Juodvalkis