Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Gediminas Kaupas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo aštuonioliktas

21/08/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos dvidešimtmečių ledo ritulio rinktinė pergale pradėjo pasiruošimą pasaulio čempionatui Geriausi Baltijos šalių akademijų tenisininkai kausis dėl SEB banko taurės turnyre "Future Tennis Cup 2013" Pirkėjai grumiasi dėl "Žalgirio" stadiono Portugalijoje prasidėjo baidarių ir kanojų irklavimo Europos čempionatas

Zotegemas, rugpjūčio 21 d. (BNS). 78-ą kartą Belgijoje vykusiose "GP Stad Zottegem" klasikinėse dviratininkų lenktynėse aštuonioliktą vietą užėmė "Team Differdange - Losch" komandai atstovaujantis Gediminas Kaupas.

181,7 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 16 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui Blažui Jarcui, aplenkusiam belgą Borisą Droną ir olandą Wouterį Molą:

1. Blaž Jarc (Slovėnija)        4 val. 05 min. 16 sek.
2. Boris Dron (Belgija)                atsiliko 5 sek.
29.Sjef De Wilde (Belgija)                   9:04

Tarp bemaž pusantro šimto lenktynių nebaigusių dviratininkų buvo du lietuviai - Egidijus Juodvalkis ("Crelan-Euphony") bei Vytautas Kaupas ("Team Differdange - Losch").

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

GP Stad Zottegem Gediminas Kaupas Zotegemas Dviratininkų lenktynės Belgijoje Team Differdange - Losch Egidijus Juodvalkis