Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Giedrė Klišytė trečiąją vietą ant prizininkių pakylos universiados sambo turnyre užleido mongolei

15/07/2013

Taip pat skaitykite

Seimo Pirmininkas: Rūta Meilutyte didžiuojasi kiekvienas lietuvis Darijus Džervus klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo devintas Sportininkai vardija pretendentus į ralio komiteto pirmininko postą Benedikto Vanago starto numeris 2014 metų Dakaro ralyje geresnis 85-iomis pozicijomis

Kazanė, liepos 15 d. (BNS). Tęsiasi XXVII-osios vasaros universiados Rusijoje sambo turnyras, kuriame pirmadienį vėl bus išdalinti šeši medalių komplektai.

Lietuvos sambo imtynininkė Giedrė Klišytė svorio kategorijos iki 80 kg aštuntfinalyje 3:0 nugalėjo Turkmėnistano sportininkę Mahri Mulkijevą, tačiau ketvirtfinalyje 0:2 nusileido vėliau į finalą iškopusiai japonei Shori Hamadai.

Patekusi į paguodos turnyrą, lietuvė lemiamą kovą dėl prieš bronzą iškovojusią Mongolijos sportininkę Nyamtuya Nyamkhuu pralaimėjo 2:6 ir buvo priversta tenkintis penktąja pozicija.

Universiados vyrų sambo turnyre pirmadienį Mariaus Labalaukio (svorio kategorija iki 100 kg) pasirodymas truko vos vieną kovą. Aštuntfinalyje lietuvis 2:5 turėjo pripažinti Kazachstano atleto Čingizo Šokputovo pranašumą, kurį vėliau ketvirtfinalyje 2:1 privertė pasiduoti į pusfinalį iškopęs Baltarusijos atstovas Nikolajus Macko.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.