Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Giedrė Klišytė trečiąją vietą ant prizininkių pakylos universiados sambo turnyre užleido mongolei

15/07/2013

Taip pat skaitykite

Malaizijos sostinėje prasidėjo ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras Edita Janeliūnaitė klasikinėse dviratininkių lenktynėse Italijoje finišavo keturiolikta Pasaulio šimtalangių šaškių kompozicijų čempionu tapo vilnietis Benjaminas Morkus Italijoje V.Putinas vėlavo, o Rūta Meilutytė buvo pirma ir nepavejama

Kazanė, liepos 15 d. (BNS). Tęsiasi XXVII-osios vasaros universiados Rusijoje sambo turnyras, kuriame pirmadienį vėl bus išdalinti šeši medalių komplektai.

Lietuvos sambo imtynininkė Giedrė Klišytė svorio kategorijos iki 80 kg aštuntfinalyje 3:0 nugalėjo Turkmėnistano sportininkę Mahri Mulkijevą, tačiau ketvirtfinalyje 0:2 nusileido vėliau į finalą iškopusiai japonei Shori Hamadai.

Patekusi į paguodos turnyrą, lietuvė lemiamą kovą dėl prieš bronzą iškovojusią Mongolijos sportininkę Nyamtuya Nyamkhuu pralaimėjo 2:6 ir buvo priversta tenkintis penktąja pozicija.

Universiados vyrų sambo turnyre pirmadienį Mariaus Labalaukio (svorio kategorija iki 100 kg) pasirodymas truko vos vieną kovą. Aštuntfinalyje lietuvis 2:5 turėjo pripažinti Kazachstano atleto Čingizo Šokputovo pranašumą, kurį vėliau ketvirtfinalyje 2:1 privertė pasiduoti į pusfinalį iškopęs Baltarusijos atstovas Nikolajus Macko.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.