Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Iš galūnių neturinčio prancūzų nuotykių ieškotojo pavogtas invalido vežimėlis

13/08/2013

Taip pat skaitykite

Graikijoje vaikai žaisdami rado 43 tūkst. eurų, kuriuos buvo paslėpusi pagyvenusi moteris Mirė bliuzo ir soulo atlikėjas Bobby "Blue" Blandas Ai Weiwei šokiravo Veneciją kalėjimo scenomis JAV atidėta "sutrikusios psichikos" kalinio egzekucija

Renas, Prancūzija, rugpjūčio 12 d. (AFP-BNS). Iš prancūzų nuotykių ieškotojo Philippe'o Croizono (Filipo Kruazono), kuriam yra amputuotos galūnės ir kuris garsėja plaukimo bei nardymo žygiais, per atostogas Prancūzijos šiaurėje buvo pavogtas specialiai jam pagamintas invalido vežimėlis.

Ph.Croizonas, kuris yra pirmasis žmogus amputuotomis visomis galūnėmis, perplaukęs Lamanšo sąsiaurį, kreipėsi į vagis su prašymu grąžinti vežimėlį.

"Jie ne tik pavogė mano invalido vežimėlį, jie pavogė mano autonomiją", - sakė Ph.Croizonas AFP po vežimėlio ir jo priekabos vagystės, kurią pastebėjo penktadienį ryte, atostogaudamas su draugais netoli Djepo.

"Jaučiu liūdesį ir pyktį, - sakė jis. - Tegu jie pasilieka priekabą, jei nori, bet grąžinkit bent jau vežimėlį".

46 metų Ph.Croizonas sakė, kad tas aukštųjų technologijų vežimėlis-visureigis yra visiškai naujas ir buvo sukurtas specialiai jam.

Ph.Croizonui, buvusiam metalo apdirbimo pramonės darbuotojui, visos keturios galūnės ties alkūnėmis ir keliais buvo amputuotos 1994 metais, po daugiau kaip 20 tūkst. voltų elektros šoko. Elektra į jį trenkė jam bandant nukelti nuo stogo televizijos anteną.

Nuo to laiko jis surengė virtinę žygių, tarp kurių buvo Lamanšo sąsiaurio perplaukimas 2010 metais ir keturių sąsiaurių, skiriančių penkis žemynus, perplaukimas. Sausio mėnesį jis tapo pirmuoju žmogumi be galūnių, panėrusiu į 33 m gylį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Ph. Croizonas