Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaŠeima

Ką miego poza pasako apie Jūsų poros santykius?

26/04/2013

Taip pat skaitykite

Ironiškas žvilgsnis į lietuviškas vestuves Vaikai − kodėl jie tokie skirtingi? Kodėl vaikai neklauso? Aiškios politikos leidybos srityje nebuvimas - tiesioginė grėsmė skaitymo kultūrai

Pamiršote ką reiškia užmigti vienas kito glėbyje? Ar tikrai poros geriausiai išsimiega įsikniaubę vienas į kito glėbį? Jei užmetei koją, vadinasi nevalingai bandai jį sulaikyti? Atlikus miego tyrimus, paaiškėjo, jog kone pusė pasaulio porų atsuka nugaras vienas kitam vos užgesus šviesai. Visos poros miega skirtingai, - vieni miega po skirtingomis antklodėmis, kiti neįsivaizduoja, kaip galėtų užmigti neapsiviję partnerio rankomis ir kojomis. Pagal tai, kaip miegate su savo partneriu, kiekvienas psichologas ar specialistas ryžtųsi analizuoti Jūsų santykių stipriąsias ir silpnąsias puses. Siūlome jums patiems paanalizuoti savo santykius, pagal tai, kokia poza atsigulate į lovą.

Poza - Mazgas: Jūsų rankos ir kojos susipynusius ir Jūs liečiate vienas kito kūną bei veidą.

Jūsų meilė yra gyvybinga, Jūs esate kupini aistros ir nejaučiate jokio nuobodulio būdami kartu. Jūs nenorite skirtis nė vienai minutei. Tokia poza miegančios poros yra užvaldytos aistros, jie yra tiesiog pasinėrę vienas į kitą ir tiesiogine prasme gyvena vienas kito alsavimu.

Poza - Šaukštas: Vyras miega apsikabinęs moterį iš už nugaros.

Ji dar vadinama jaunavedžių poza, nes taip dažniausiai miega mylimieji iki 5-ųjų savo vedybų metinių. Tokia poza porai reiškia fizinį ir psichologinį artumą, tvirtą ryšį, saugumą, ramybę ir švelnumą. Net kai partneris apsiverčia, kitas tuoj pat prisitaiko prie tokios pozos. Dažniausiai pasitaikantis variantas - vyras iš nugaros apkabinęs savo moterį. Jei vaidmenys susikeitę, gabūt moteris yra lyderė šeimoje, ir vyrui meilės atseikėja daugiau nei jis jai. Dar galimas variantas - vyrui reikalinga ypatinga šiluma ir saugumo jausmas. Psichologai tokią miego pozą priskiria poroms, kurių santykiai stabilūs, juos sukurti nebuvo lengva.

Poza - Svarstyklės: Jūs miegate vienas kitam atsukę nugaras, liečiasi apatinė nugaros dalis, o neretai ir pėdos.

Svarstyklių poza miega tie, kurie kartu pragyveno daug metų, yra patyrę ir gražių, ir nelabai gražių akimirkų. Ši poza rodo, kad tuo pat metu trokštate dviejų dalykų: intymumo ir nepriklausomybes. Greičiausiai savo santykių negalėtumėte pavadinti problemiškais. Jūs sutariate, o jei ir pykstatės, ginčus greitai pavyksta išspręsti. Jūsų nuomonės sutampa tiek buitiniais, tiek intymiais klausimais. Šitokioje pozoje užmiega žmonės, kurie yra skirtingo temperamento ir pomėgių. 

Poza - Lopšys: Vyras guli ant nugaros, moteris ant šono jį apsikabinusi.

Tvirtų, patikimų santykių išraiška. Padeda atsipalaiduoti ir pasijusti saugiems, vieningiems po dienos krizių. Labai dažnai ši poza pasitaiko krizių ar ligų metu, kai vienas partneris nori prisiglausti ir apsaugoti kitą net miego metu. Tai dar vienas būdas “susilieti į vienumą” po įtemptos dienos.

Poza -Kraštas: Vienas iš Jūsų miega ant paties lovos krašto, o kitas – užėmęs didžiąją dalį lovos.

Tai nėra pats geriausias ženklas. Jis gali reikšti charakterių nesuderinamumą, vieno iš Jūsų norą valdyti, o kito – nesugebėjimą pasipriešinti. Jeigu vienas iš Jūsų kaip įmanydamas traukiasi arčiau krašto, gali būti, kad jis stengiasi pasitraukti ir iš santykių. Tačiau nereikėtų pulti į paniką. Kai kurioms poroms patinka vadovo-sekretoriaus“ bendravimo stilius ir jie puikiai jaučiasi taip gyvendami.

Poza - Miegojimas greta: Jūs miegate atsisukę vienas į kitą, rankomis neliesdami vienas kito kūno.

Tokia poza dažniausiai miega poros, kurios yra praradusios aistrą arba norą pažinti vienas kitą artimiau. Iš pažiūros tai gali pasirodyti lyg byrančių santykių ar tarpusavio nesupratimo ženklas. Tačiau tai nereiškia, kad tokie žmonės nemyli vienas kito. Galbūt tiesiog trūksta kibirkšties ir džiaugsmo spindulių. Tokia poza taip pat miega žmonės, kurie poroje yra visiškai lygūs vienas kitam.

Poza- Apsikabinimas viena ranka.

Ši poza parodo didelį pasitikėjimą savo partneriu, tačiau tai kartu gali būti ir pasitikėjimo savimi stokos ženklas. Dominuoja tas partneris prie kurio peties priglundama, tradiciškai tai yra vyras, tačiau poros vaidmenys dažnai skiriasi. Jeigu taip miegate tik retkarčiais, kuomet iš tiesų jaučiatės prislėgti ar nusiminę, tai jaudintis nevertėtų.

Kiekvienas nevalingai pasirenkame kokia poza patogiausia miegoti. Tai tas šventas paros laikas, kuomet partneriai, po ilgos dienos, nevalingai užima tam tikras pozicijas. Ir jei pastebėjote, kad Jūsų mėgstama poza rodo, jog santykius reikia taisyti, neskubėkite jau šiąnakt keisti miego padėties. Atlikite mažą eksperimentą – atkreipkite dėmesį ko galbūt trūksta Jūsų santykiuose. Pamatysite, kaip palaipsniui pasikeis ir Jūsų miego poza.