Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaŠeima

Londono gyvūnėlių šou 2013

24/04/2013

Taip pat skaitykite

Kodėl vieniems viskas, o kitiems nieko Atsisakė aborto ir susilaukė penkių mergaičių Ant lovos krašto... Ar vaikai padaro mus laimingus?

Jau trečius metus iš eilės Gegužės 11-12 dienomis Earls Court Two rengiamas Londono Gyvūnėlių Šou!

Renginio organizatoriai žada, jog lankytojus stebins vištos ant riedlenčių, mikro kiaulyčių lenktynės, renkamas aukščiausiai iššokantis triušis bei šunų šokių pasirodymas.

Šou bus padalintas į keturias zonas: Atrask Šunis, Atrask Kates, Atrask Mažuosius Graužikus (triušiai, šinšilai, Gvinea kiaulytės, žiurkėnai ir t.t.), Atrask Jūros ir Egzotiškus gyvūnus. Lankytojus stebins ne tik gražiausi šalies augintiniai, tačiau žadama išvysti net ir niekur nematytų gyvūnų rūšių.

Parodos dalyviai galės ne tik apžiūrėti nematytus gyvūnus, bet ir galės gauti visą rūpimą informaciją apie jų auginimą, priežiūrą, pasitarti su dresuotojais.  Norintiems azarto, bus siūloma lažintis dėl greičiausios kiaulytės lenktynėse. Vaikams atskirai įrengtas pramogų kambarys, kur siūlomas veido dažymas, rengiamos spalvinimo konkursas, kurio nugalėtojas laimės Royal Canin maistelio savo augintiniui visiems metams. Ir mažieji, ir suaugusieji bus raginami pasitarti su augintinių dresuotojais, mokomi tinkamai prižiūrėti ar net kirpti augintinių kailį.

Londono Gyvūnėlių Šou vyks: šeštadienį ir sekmadienį Gegužės 11-12d. 9.30 – 17 val.  Bilietų kainos*: suaugusiems £14, vaikams -  £9.50, o mažyliai iki 5-erių bus įleidžiami nemokamai. Nuolaidos taikomos šeimoms (du suaugusieji ir du vaikai) £44, ir vyresniems nei 60m. -  £11. Bilietus jau dabar galite įsigyti telefonu 0844 873 7332 arba http://londonpetshow.seetickets.com/Tour/LONDON-PET-SHOW.*  Į bilietų kainą įskaičiota ir Renginio Gidas bei dovanų maišelis.

Verta paminėti, jog lankytojams draudžiama vestis savo augintinius.

Nepraleiskite progos išvysti gražiausius šalies gyvūnėlius, linksmus jų pasirodymus bei sužinoti dar daugiauTai puiki pramoga ne tik vaikams, bet ir visai šeimai.