Muzikantai

PradžiaPikantiškos naujienos

Kanados grožio konkursas "Mis Visatos" dalyvei išrinkti karūnavo ne tą merginą

30/05/2013

Taip pat skaitykite

Didysis teatras už solinius vaidmenis reikalavo pinigų, teigia JAV balerina Susikompromitavęs Detroito meras už korupciją nuteistas kalėti 28 metus Deneuve ir Almodovaras atsiims Europos kino apdovanojimus Europos vyrai per 110 metų paaugo 11 cm

Otava, gegužės 30 d. (AFP-BNS). Pralaimėti niekada nėra lengva, bet vieną nelaimingą Kanados grožio konkurso "Mis Visatos" dalyvei išrinkti merginą blogos naujienos pasiekė 24 valandos po to, kai ji buvo karūnuota nugalėtoja.

Organizatoriai trečiadienį pripažino, kad spausdinimo klaida nulėmė skaičiavimo klaidą, dėl kurios šeštadienį vykusio konkurso nugalėtoja buvo paskelbta 26 metų Denise Garrido (Denis Garido). Kitą dieną karūna iš jos buvo atimta.

"Buvau šokiruota. Pasiekiau savo svajonę ir staiga, po dienos ... tai iš manęs buvo atimta", - sielodamasi AFP kalbėjo D.Garrido, praradusi galimybę atstovauti Kanadai konkurso "Mis Visata" finale gruodžio mėnesį.

Konkurso direktorius Denisas Davila savo pareiškime dėl klaidos kaltino nepatyrusį darbuotoją, kuris į kompiuterį vedė ranka parašytus teisėjų balus.

Klaidą vėliau pastebėjo nepriklausomi auditoriai.

Galiausiai pasirodė, kad D.Garrido liko trečia, po 26 metų Rizos Santos iš Kalgario, kuri dabar šeštadienį tame mieste atsiims savo karūną, sakė konkurso atstovas.

Prieštaringi vertinimai konkursą lydi jau antrus metus iš eilės. Pernai lytį pakeitęs modelis Jenna Talackova (Džena Talakova) kovojo dėl galimybės varžytis konkurse ir galiausiai laimėjo prizą už draugiškumą.

Ieškodama gerosios pusės, D.Garrido sakė, kad visada mėgausis tuo, kad buvo karūnuota, "net jei tai truko vos 24 valandas".

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS