Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Vokiečių meilės tvarkai šaknys glūdi chaotiškoje istorijoje

15/10/2013

Taip pat skaitykite

Los Andžele uždraustas Heidi Klum reklaminis plakatas su nuogybėmis Kaune konfiskuotas internetu bandytas parduoti krokodilas Didžiosios Britanijos aukcione bus parduotas "Titaniko" orkestro vadovo smuikas "Femen" išsikelia iš savo Kijevo būstinės dėl neva įrengtos pasiklausymo aparatūros

Berlynas, spalio 15 d. (AFP-BNS). Vokiečių aistra tvarkai ir stabilumui veikiausiai kyla iš kadaise buvusios susiskaldžiusios ir chaotiškos šalies istorijos, sakoma Goethe (Gėtės) instituto paskelbtame trumpame vaizdo įraše.

"Vokietija buvo pasidalijusi į keletą nepriklausomų valstybių. Kiekviena valstybė visada buvo apsupta priešų ir niekada negalėjo būti tikra dėl savo stabilumo ir saugumo", - nurodė ši kultūros organizacija.

Šalies istorija yra paženklinta chaoso, karų ir krizių, pažymėjo institutas, pridūręs: "Štai kodėl vokiečiams patinka struktūra ir stabilumas ir kodėl jie nieko nepalieka atsitiktinumui."

"Jie jaučiasi ramiau, kai išlaikomos elgesio normos", - pastebėjo institutas, pridūręs, kad rašytinės sutartys yra saugumo šaltinis.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS