Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Kinijos zoologijos sodas vietoje liūto mėgino rodyti šunį

15/08/2013

Taip pat skaitykite

Australijos anglikonai išsirinko pirmąją vyskupę moterį Mokslininkai sugalvojo, kaip pakrauti mobiliuosius telefonus ... šlapimu PayPal vyrui pervedė $92 233 720 368 547 800 Trumpų sijonų draudimas Vengrijos koledže išprovokavo apatinių protestą

Pekinas, rugpjūčio 15 d. (AFP-BNS). Kinijos zoologijos sodas pateko į nepatogią padėtį, kai jo gyvūnas, pristatomas kaip Afrikos liūtas, pradėjo loti.

Paaiškėjo, kad Vidurio Kinijoje esančios Henano provincijos mieste Luohė veikiančiame Liaudies parke įsikūręs zoologijos sodas jau ne kartą mėgino paprastus gyvūnus rodyti kaip egzotines rūšis, rašo valstybinis dienraštis "Beijing Youth Daily".

Laikraštis citavo vieną lankytoją, pavarde Liu, kuri norėjo supažindinti savo sūnų su įvairių gyvūnų skleidžiamais garsais, tačiau pastebėjo, kad gyvūnas, laikomas Afrikos liūtų apvare, loja.

Tas "žvėris" pasirodė esantis Tibeto mastifas - stambių ilgaplaukių šunų veislės atstovas.

"Zoologijos sodas įžūliai mus apgaudinėja, - piktinosi Liu, kuri už bilietą sumokėjo 15 juanių (6,4 lito). - Jie mėgina vaizduoti šunis kaip liūtus."

Be to, viename gyvačių terariume buvo įkurdintos dvi nutrijos, leopardų aptvare - baltoji lapė, o kitas šuo buvo laikomas vilkų voljere.

Parko gyvūnų skyriaus vadovas Liu Suya (Liu Suja) sakė "Beijing Youth Daily", kad zoologijos sodas turi liūtą, tačiau jis buvo išvežtas į vieną veisimo centrą, o šuo, kuris priklauso vienam darbuotojam, buvo tik laikinai apgyvendintas aptvare dėl saugumo priežasčių.

Kinijos socialinio tinklo "Sina Weibo" vartotojai negailėjo kritikos zoologijos sodui.

"Tai visiškai nejuokinga. Liūdna tiek dėl zoologijos sodo, tiek dėl jo gyvūnų", - rašė vienas komentatorius.

"Jie bent jau galėjo susirasti haskį vietoje vilko", - pridūrė kitas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Kinijos zoologijos sodas