Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Trumpų sijonų draudimas Vengrijos koledže išprovokavo apatinių protestą

04/10/2013

Taip pat skaitykite

Europos vyrai per 110 metų paaugo 11 cm Charlie Sheenas tapo seneliu Vokietijos teismas skyrė viešųjų darbų "miško berniukui" Saudo Arabijos dvasininkas sukėlė triukšmą komentaru, kad vairavimas kenkia moters kiaušidėms

Budapeštas, spalio 4 d. (AFP-BNS). Studentai viename Vengrijos universitete ketvirtadienį atėjo į paskaitą vilkėdami tik apatinius - taip jie protestavo prieš aprangos kodą, kurį įvedė tos mokslo įstaigos vadovas.

Trečiadienį paskelbtame laiške studentams Vengrijos pietvakariuose esančio Kapošvaro universiteto rektorius rašė, kad paskaitose ir egzaminuose privalu laikytis konservatyvaus aprangos kodo - tamsių kostiumų ir batų vyrams, švarko, palaidinės ir kelnių ar ilgo sijono moterims.

"Nuo spalio 1-osios universitete taip pat nebėra vietos minisijonams, paplūdimio šlepetėms, ryškiam makiažui, nederamiems mados aksesuarams ar netvarkingiems nagams bei plaukams", - rašoma rektoriaus laiške.

Tačiau rektorius davė leidimą lengvesniems drabužiams karštomis vasaros dienomis, tad kai kurie studentai surengė protestą išsirengdami iki apatinių.

"Buvome deramai apsirengę, bet auditorijoje buvo taip šilta, kad mes nusivilkome kai kuriuos drabužius kaip leidžiama", - sakė vienas studentas.

Tarp protestuotojų buvo vaikinų ir merginų. Per kitą protesto akciją spalio 7 dieną studentai planuoja avėti paplūdimio šlepetes ir pasiimti paplūdimio rankšluosčius.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt