MuzikantaiMuzikantai

PradžiaPikantiškos naujienos

Nicole Kidman partrenkė dviračiu važiavęs paparacas

13/09/2013

Taip pat skaitykite

Dubajuje svorio numesti besistengiantys žmonės bus skatinami auksu Pagyvenę žmonės sudaro 18 proc. Lietuvos gyventojų, šalyje yra beveik 400 šimtamečių Penelope Cruz ir Javieras Bardemas dukrai davė Lunos vardą Sinatros našlė neigia gandus apie dainininko nesantuokinės meilės vaisių

Niujorkas, rugsėjo 13 d. (WENN-AP-BNS). Aktorę Nicole Kidman (Nikol Kidman) Niujorke ketvirtadienį ant žemės parbloškė dviračiu į ją atsitrenkęs paparacas, bet aktorė sakė, kad jaučiasi gerai, tik yra sukrėsta.

"Mulen Ružo" (Moulin Rouge!) žvaigždė, pasižiūrėjusi Niujorko mados savaitės Calvino Kleino (Kalvino Kleino) šou, ėjo atgal į viešbutį "Carlyle", kai tas paparacas, Carlas Wu (Karlas Vu), dideliu greičiu pasileido jos link.

C.Wu tikriausiai nesuvaldė savo dviračio ir parbloškė aktorę, kuri pargriuvo ir kurios aukštakulniai nulėkė šalin.

Pranešama, kad jokių pastebimų sužeidimų N.Kidman nepatyrė.

Interviu AP ji sakė, kad jai viskas gerai, ir pridūrė: "Atsikėliau, vaikštau, bet buvau sukrėsta".

Niujorko policijos departamentas pranešė, kad 19-mečiui dviratininkui buvo išsiųsti trys šaukimai už važinėjimą dviračiu šaligatviais, važiavimą dviračiu be šalmo ir pavojaus kitiems sukėlimą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS