Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Kauno gatvėse plėšikavęs 14-metis suimtas dviem mėnesiams

24/05/2013

Taip pat skaitykite

D.Grybauskaitė: jaunimui įsidarbinti nėra lengva J.Milius: į Lietuvos rinką lenkiška mėsa su antibiotikais nepatenka Architektai Nidoje aptars šiuolaikinę architektūrą Kuršių nerijoje Lietuvos gėjų lygą papiktino LRT sprendimas riboti seksualinių mažumų eitynių reklamą

Vilnius, gegužės 23 d. (BNS). Kauno apylinkės teismas dviem mėnesiams leido suimti miesto gatvėse plėšikavusį keturiolikmetį. Paauglys policijospareigūnams įkliuvone viešo patruliavimo metu.

Siekdami užkardyti plėšimus bei nustatyti ir sulaikyti plėšimais įtariamus asmenis, policijos pareigūnai ėmėsi specialių priemonių ir gegužės 18 dieną, ne viešai patruliavę pareigūnai sulaikė keturiolikmetį, kuris įtariamas įvykdęs ne vieną plėšimą. Pas nepilnametį rastas iš G.K. pagrobtas mobiliojo ryšio telefonas.

Paaugliui pareikšti įtarima, jam gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. Pasak Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, nepilnametis policijai gerai žinomas, jau yra teistas už atvirąsias vagystes, taip pat jo atžvilgiu pradėti dar penki ikiteisminiai tyrimai dėl atvirųjų vagysčių ir plėšimo. Pareigūnai nustatė ir trylikametį pastarojo bendrą, kuris yra ieškomas.

Dabar suimtas 14-metis įtariamas gegužės 16 dieną apie 20.30 val. Kaune, Šiaulių gatvėje nuo 57 metų moters kaklo nuplėšęs auksinę grandinėlę bei, panaudodamas fizinį smurtą, jai iš rankų išplėšė rankinę. Rankinėje buvo mobiliojo ryšio telefonas, piniginė, asmens dokumentai, banko mokėjimo kortelė, 150 litų, raktai, įvairi moteriška kosmetika, akiniai ir dvi užrašų knygutės . Padaryta 1 tūkst. 780 litų žala.

Kauno miesto Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo. A.L. rankinė buvo rasta netoli Stoties turgaus, joje trūko pinigų ir mobiliojo ryšio telefono.

14-metis taip pat įtariamas tos pačios dienos vakarą apie 22 val. M.K.Čiurlionio gatvėje, geležinkelio stoties požeminėje perėjoje, kartu su bendru apiplėšęs 73 metų G.K.

Prie pensininkė pribėgo du apie 14 metų amžiaus jaunuoliai. Panaudodami fizinį smurtą, rankomis suduodami smūgius į nugarą, jie atėmė rankinę, kurioje buvo asmens dokumentai, banko mokėjimo kortelė, mobiliojo ryšio telefonas, 600 litų moteriškas skėtis ir raktai. Padaryta 700 litų žala. Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Policijos turimais duomenimis, 14-metis galėjo įvykdyti ir daugiau tokių arba panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS