Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Architektai Nidoje aptars šiuolaikinę architektūrą Kuršių nerijoje

06/09/2013

Taip pat skaitykite

Nuotekos užteršė tvenkinį Garliavoje, ėmė gaišti žuvys Vilniuje pristatomas Renesanso tapytojo L.Cranacho paveikslas "Madona su kūdikiu po obelimi" Per avariją Klaipėdos rajone žuvo traktoriaus priekaboje važiavęs žmogus Iš Lietuvos vadovaujamos Goro provincijos Afganistane pradedama išgabenti įranga

Vilnius, rugsėjo 6 d. (BNS). Penktadienį Nidoje prasidės architekto Algimanto Zavišos labadaros ir paramos fondo renginys, kuriame architektai diskutuos apie šiuolaikinę architektūrą Kuršių nerijoje bei įteiks fondo įsteigtą apdovanojimą už rekreacinės architektūros kūrinį.

Renginį pradės penktadienį Neringos savivaldybėje vyksianti diskusija "Šiuolaikinė architektūra ir viešasis interesas Kuršių Nerijoje". UNESCO, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos, kultūros paveldo, savivaldybės ir Architektų sąjungos atstovai aptars aktualius su architektūra saugomose teritorijose susijusius klausimus ir mėgins atsakyti į klausimą, ar vieta šiuolaikinei architektūrai Kuršių nerijoje.

Vėliau bus aplankytas ilgamečio Neringos vyriausiojo architekto ir Kuršių Nerijos nacionalinio parko (KNNP) landšafto architekto A.Zavišos kapas. Po jo į pasivaikščiojimą "Kultūrinio kraštovaizdžio architektūra" pakvies KNNP direktorė Aušra Feser.

Vakarą architektai baigs įteikdami apdovanojimą geriausio rekreacinio architektūros kūrinio autoriui.

1998 metais mirusiam A.Zavišai skirtas renginys vyks jau 15-ąjį kartą. Architektas prisidėjo prie specifinės miesto architektūros raiškos suformavimo ir Neringos unikalumo išsaugojimo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS