Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Kauno rajone rasta nelegali dyzelino degalinė

09/08/2013

Taip pat skaitykite

A.Zuokas norėtų investuoti į du stadionus B.Bradauskas per europinį renginį uždraudė rodyti filmą su Sausio 13-osios vaizdais 10 „nenuvalkiotų“ istorinių Lietuvos vietų „Nacionalinė ekspedicija: Nemunu per Lietuvą“ išvyksta Radvilų keliais

Vilnius, rugpjūčio 8 d. (BNS). Kauno miesto Dainavos policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus darbuotojai Domeikavoje, atokiau nuo gyvenvietės esančiose apleistose buvusių fermų patalpose aptiko nelegaliai įrengtą degalinę ir apie 320 litrų dyzelino.

Įvykio vietoje pareigūnai rado 67 metų V.B., ir nustatė, jog nelegali degalinė priklauso jam. Asmuo neneigė, kad rastas dyzelinas taip pat yra jo, ir, kad jis vykdo nelegalią prekybą, gauna neteisėtas pajamas. Litrą dyzelino vyras parduodavo už 3 litus 50 centų. Dėl šio įvykio policijos komisariate pradėtas tyrimas.

Iš apleistų patalpų paimta 1 tonos plastikinė talpykla su maždaug 320 litrais dyzelino ir pilstymo įranga.

Pasak policijos pranešimo, V.B. bus taikoma atsakomybė, numatyta Administracinių teisės pažeidimų kodekse.

Už akcizais apmokestinamų prekių laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką įstatymas numato baudą nuo 100 iki 10 tūkst. litų su prekių konfiskavimu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS