Muzikantai

PradžiaĮvairenybės

Kim Kardashian pagimdė mergaitę

16/06/2013

Taip pat skaitykite

Pirmosios Lenkijoje veido transplantacijos pacientas išrašytas iš ligoninės Saulėje per trumpą laikotarpį įvyko keturi galingi žybsniai Gėlės per laidotuves yra senovinė tradicija, rodo kasinėjimai Izraelyje Parolimpinis bėgikas Pistorius dėl savo draugės nužudymo bus teisiamas 2014-ųjų kovą

Los Andželas, Kalifornija, birželio 16 d. (WENN-BNS). Realybės televizijos žvaigždė Kim Kardashian (Kim Kardašian) šeštadienį pagimdė mergaitę - pirmąjį savo ir draugo, reperio Kanye Westo (Kanajaus Vesto) vaiką.

32 metų K.Kardashian į Beverli Hilso ligoninę "Cedars-Sinai" buvo paguldyta penkios savaitės prieš laiką ir pagimdė mergaitę, pranešė pramogų pasaulio naujienų svetainė TMZ.com.

Pranešime sakoma, kad K.Westas dalyvavo gimdyme. Jis penktadienį vakare atšaukė vieną savo naujo albumo reklamavimo renginį, nes K.Kardashian pasiskundė, kad jaučiasi "truputį nekaip".

"US Magazine" citavo šaltinį ligoninėje, kuris sakė, kad K.Kardashian ir jos duktė "laikosi puikiai ir nuostabiai!".

"Kim ir jos kūdikis, ji gimė penkios savaitės pirma laiko. Kim praėjusį vakarą pasijuto blogai ir pirma laiko pagimdė kūdikį", - sakė šaltinis.

K.Kardashian apie savo nėštumą paskelbė Naujųjų metų išvakarėse, po žaibiško romano su K.Westu.

K.Kardashian išgarsėjo 2007 metais, pasirodžius buitiniam vaizdo įrašui, kuriame užfiksuotas jos seksas su tuometiniu vaikinu, dainininku Ray J (Rėjumi Dži).

Vėliau ji tapo realybės serialo "Keeping Up With the Kardashians" apie Los Andžele įsikūrusios jos šeimos gyvenimą žvaigžde.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS