Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Komikas Terry Jonesas susituokė slapta

25/11/2013

Taip pat skaitykite

Britė susilaukė didžiausio Ispanijoje natūraliai gimusio kūdikio N. Mandela tampa pokštautojų auka Japonijos policija išardė apkūnių prostitučių tinklą JK musulmonai galės neaptarnauti perkančių kiaulieną ir alkoholį

Londonas, lapkričio 25 d. (WENN-BNS). "Monty Python" žvaigždė Terry Jonesas (Teris Džounsas) pernai slapta susituokė su 41 metais už save jaunesne širdies drauge Anna Soderstrom (Ana Soderstriom).

71-erių metų komikas 2012 metais išsiskyrė su buvusia savo sutuoktine Alison Telfer, ir vos tik skyrybos įsigaliojo, aktorius nedelsdamas vedė moterį, dėl kurios iširo jo 42 metus trukusi santuoka.

"Mes susituokėme pernai. Įvyko skyrybos, kaip liūdna bebūtų, ir mes susituokėme. Tai laikėme paslaptyje. Norėjome nuslėpti (santuoką) nuo žiniasklaidos. Vestuvės buvo labai nedidelės - jose dalyvavo tik mano duktė ir šalia gyvenantys kaimynai", - pasakojo T.Jonesas interviu britų laikraščiui "Daily Mail".

T.Jonesas ir 30-etė A.Soderstrom susipažino 2002 metais, kai ji atėjo paimti komiko autografo per jo knygos pristatymą Hertfordo koledže Oksfordo mieste, kur ji mokėsi.

Santuoka buvo užregistruota netoli poros namų Haigeite, šiaurinėje Londono dalyje, o po vestuvių pora išvyko medaus mėnesio į Paryžių, kur sulaukė nemalonios staigmenos.

"Mes išvažiavome į Paryžių ir mūsų viešbučio kambarį apiplėšė. Mums teko pakeisti viešbutį. Kai sugrįžome po vakarienės, kažkas dar buvo mūsų kambaryje. Anna sakė, kad matė kaip žmogaus ranka dingsta už tualeto durų. Matyt jie buvo kambaryje, kai mes sugrįžome. Ir jie turbūt pabėgo per vonios kambarį. Kitame viešbutyje, kuriame apsistojome, gavome kambarį aukščiau, nes mums paaiškino: nenorime, kad susidarytumėte nuomonę, kad visi viešbučiai, kuriuose apsistojate, yra apiplėšiami", - pasakojo jis.

T.Jonesas su A.Telfer susilaukė dviejų vaikų, kurie dabar jau yra suaugę, o su naująja žmona vyras turi ketverių metų dukterį Siri.

BNS informacija

Nuotrauka: http://en.wikipedia.org