MuzikantaiMuzikantai

PradžiaKriminalai

Laiku į moters pagalbos šauksmą nesureagavusiai policijai gresia 4 mln. litų ieškinys

09/07/2013

Taip pat skaitykite

Policija pradėjo tyrimą dėl boksininko E.Petrausko veiksmų Palangos kavinėje BTA: Atostogų sezono metu ilgapirščiai – itin aktyvūs Policija sulaikė jauną vyrą dėl komentaro internete apie gėjų eitynes Dakare suimtas buvęs Čado diktatorius Habre

Vilnius, liepos 9 d. (BNS). Laiku į moters pagalbos šauksmą nesureagavusiai policijai gresia 4 mln. litų ieškinys.

Tokią sumą iš Policijos departamento nori prisiteisti nuo sutuoktinio rankos žuvusios moters brolis, ėmęsis globoti keturis mažamečius aukos vaikus, praneša dienraštis "Lietuvos rytas".

Šiuo metu dėl pareigūnų, laiku neatsiliepusių į pagalbos prašymą, veiksmų atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 11 dieną Klaipėdos rajone Lūžgalių kaime buvo nužudyta keturių mažamečių vaikų motina. Prieš tragediją moteris skambino Bendrajam pagalbos centrui, pranešdama, kad jos vyras, kuriam teismo sprendimu uždrausta prie jos artintis, yra jos namuose, todėl ji baiminosi būti sumušta ir prašė, kad į namus atvyktų policijos pareigūnai.

Tačiau moteris pareigūnų atvykstant nesulaukė, sutuoktinis ją mirtinai sumušė. Klaipėdos apygardos prokuratūra teismui jau perdavė jo baudžiamąją bylą. Šiuo metu kaltinamasis jau atlieka laivės atėmimo bausmę už ankstesnį nusikaltimą prieš savo žmoną - smurtą artimoje aplinkoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS