Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Lietuvą pasiekė daugumą nuliūdinusi žinia - savo namuose visiems netikėtai iš gyvenimo pasitraukė aktorius bei laidų vedėjas Vytautas Šapranauskas.

19/04/2013

Taip pat skaitykite

Lietuva tapo JT saugumo tarybos nenuolatine nare Audra arbatinuke? Internete verda ginčas dėl Hitlerio Kur atostogausite šią vasarą? Po išpuolio prieš Lietuvą kabelinė televizija "Cgates" atjungia Pirmąjį Baltijos kanalą

Policija savo pranešime spaudai informuoja, kad ketvirtadienį apie 14 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo iškvietimą į aktoriaus V. Šapranausko butą Vilniuje, S. Konarskio gatvėje. Atvėrus buto duris buvo išvystas skaudus ir liūdinantis vaizdas – negyvas V. Šapranauskas. Vilniaus aps. VPK Vilniaus m. antrajame policijos komisariate pradėtas

ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Nors pats aktorius anksčiau yra minėjęs, kad draugų neturi ir jaučiasi labai vienišas, bet geresni jo pažįstami minėjo, kad toks žingsnis yra bandytas ir anksčiau,  o paskutinį kartą vos prieš kelias savaites.

Pasak šaltinių, tris dienas V.Šapranausko artimiesiems nepavyko su juo susisiekti. Ketvirtadienį V. Šapranausko sūnus Gytis buvo priverstas iškviesti avarinę tarnybą tam, kad atrakinti tėvo buto duris. Įėjus aktoriaus kūnas buvo rastas vonioje. Dabartinėmis žiniomis, aktorius pasikorė.

Penktadienį, balandžio 19 dieną, aktoriui būtų suėję 55 metai.

Televizijos laidų ekranuose aktorius rodėsi vis rečiau

Visuomenėje puikiai žinomas aktorius vedė ir ne vieną televizijos laidą. V. Šapranauskas paskutiniais mėnesiais rečiau pasirodydavo „Juodojo humoro turo“ pasirodymuose ir televizijos laidų filmavimuose. Pasigesdami laukiamo veido, žmonės internete net gi svarstė įvairius variantus, kur ir kodėl dingo jų mylimas vedėjas. Pasak neviešinamų šaltinių, Šapranauskas į kai kuriuos savo pasirodymus neatvykdavo dėl ligos - plaučių uždegimo. Kiti šaltiniai pasakoja, kad ne plaučių uždegimas trukdė jam dalyvauti filmavimuose ir pasirodymuose, o alkoholis, kuris pasak jų, aktoriui jau buvo tapęs priešu. 

Žinomas aktorius ir laidų vedėjas

V. Šapranauskas gimė 1958 m. balandžio 19 d., penktadienį aktorius būtų sulaukęs 55-erių metų. V. Šapranauskas yra garsus ir ne tik Lietuvoje žinomas laidų vedėjas, humoristas, kuris per savo gyvenimą vaidino daugelyje teatro spektaklių bei kino filmų. Aktorius buvo žymus ir savo aštriu liežuviu, nepakartojamu humoro jausmu, buvo vienas iš juodojo humoro gerbėjų ir pats aktyviai jį propagavo. Aktorius yra pasakojęs, kad niekada nesvajojo tapti aktoriumi, ar televizijos laidų vedėju. Jo noras buvo studijuoti anglų kalbą: „Visada norėjau studijuoti anglų kalbą. Tačiau stojimai į aktorinį vyko anksčiau nei į mano norimą specialybę. Nuėjau, pamėginau ir įstojau. Kelio atgal nebuvo, todėl ir tapau aktoriumi“, - yra pasakojęs aktorius.

 1997 m. V. Šapranauskas pelnė aukščiausią teatro apdovanojimą, „Kristoforo" statulėlę už vaidmenį režisieriaus Rimo Tumino spektaklyje „Maskaradas“.

Pastaruoju metu aktorius vedė keletą laidų TV3 televizijoje, vaidino filmuose „Amerikietiška tragedija“, „Valentinas vienas“, „Zero 2”, „Vilniaus getas“, „Lernavan“ ir ko gero visiems žinomam seriale „Moterys meluoja geriau“. Garsiausi spektakliai, kuriuose teko vaidinti V. Šapranauskui: „Belaukiant Godo“, „Trys seserys“, „Vilnius-Dakaras“, „Nusišypsok mums, Viešpatie“, „Vyšnių sodas“, bei „Maskaradas“. V. Šapranauskas įgarsino ir ne vieną animacinį filmą: „Op“, „Garfildas“, „La troškinys“, „Zebriukas Dryžius“, „Ledynmetis 3“.

Jau netrumpą laiką po Lietuvą aktorius keliavo ir su „Juodojo humoro klubu“, tačiau kartais jis neatvykdavo į pasirodymus, nebuvo ir tada, kai vyko TV3 televizijos dvidešimtmečio klipo filmavimas, taip pat ne vieną kartą nepasirodė laidų filmavimuose. Mums žinomos tuometinės neatvykimo priežastys aktoriaus lūpomis - sveikatos sutrikimai.

V. Šapranauskas buvo susituokęs su Daiva Šapranauskiene, su kuria ir susilaukė dabar gedinčių sūnaus Gyčio ir dukros Judrės. Aktorius maždaug aštuonerius metus palaikė gana šiltus santykius su aktore Rimante Valiukaite, o pastaruoju metu gyveno su grupės „Šarka“ nare Ieva Stasiulevičiūte.

Šio žmogaus netektis yra skaudi didžiajai visuomenės daliai. Daugelis puikiai žinome „Šapro ikrus“, kur pasakojami juodojo humoro tipo anekdotai, keldavę šypsenas žmonių veiduose net ir tada, kai nuotaika būdavo ypatingai niūri. Mūsų šalis neteko didžio asmens, be kurio tiek pati Lietuva, tiek ir TV3 televizija, kurios dalį laidų vedė V. Šapranauskas, nebeturės smagiai nuteikiančios, iš pažiūros nuolat gyvybe trykštančios asmenybės. Užjaučiame artimuosius dėl skaudžios netekties ir linkime stiprybės bei daug jėgų.

 

Žiniasklaidos agentūra UAB „Euro Press Service“