PradžiaKitos sporto šakos

Lietuvos ieties metikai išmėgino jėgas tarptautinėse varžybose Latvijoje

27/06/2013

Taip pat skaitykite

Europos plaukimo čempionate R. Meilutytė 50 m krūtine finale Devyni lietuviai tapo tarptautinio Ričardo Tamulio vardo bokso turnyro nugalėtojais Lengvaatlečių turnyre Austrijoje disko metikas Virgilijus Alekna buvo antras, Andrius Gudžius - trečias Kuklūs Lietuvos slidininkų rezultatai pasaulio taurės varžybų sprinto rungtyje Suomijoje

Jelgava, birželio 27 d. (BNS). Trečiadienį Jelgavoje (Latvija) buvo surengtos tradicinės olimpinio čempiono Janio Lūsio ieties metimo varžybos.

Moterų grupėje Indrė Jakubaitytė įrankį nuskraidino 54,78 m ir tenkinosi ketvirta vieta.

Nugalėjo latvė Sinta Ozolina-Kovala (60,07 m), aplenkusi prizininkėmis tapusias tautietes Liną Mūzę (59,24 m) bei Madarą Palammeiką (56,04 m).

Šešta moterų grupėje liko Liveta Jasiūnaitė (50,97 m), o Ieva Ščiukauskaitė (48,22 m) tenkinosi aštuntąja pozicija tarp devynių dalyvių.

Liveta Jasiūnaitė taip pat varžėsi jaunimo grupėje bei numetusį ietį 50,66 m tapo nugalėtoja.

Penkta šioje grupėje tarp devynių dalyvių buvo Akvilė Gedminaitė (40,36 m), kuri vėliau dar startavo jaunių grupėje ir, nuskraidinusi 500 m sveriantį įrankį 44,01 m, nusileido tik latvei Anetei Kocinai bei liko antra.

Jaunimo grupėje trečias buvo Skirmantas Šimoliūnas (57,93 m), o mergaičių (ieties svoris 400 g) varžybose visą prizininkių pakylą užėmė kaunietės - Ugnė Makarevičiūtė (40,80 m), Meda Majauskaitė (37,45 m) ir Skaistė Chudobaitė (35,25 m).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.