Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

Lietuvos krepšinio rinktinei - sidabras

23/09/2013

Taip pat skaitykite

"Lietuvos ryto" krepšinio klubą papildė Darius Songaila Kęstučio Kemzūros treniruojamas Čekijos krepšinio čempionas pergale pradėjo šalies pirmenybių reguliarųjį sezoną Druskininkuose startuos jaunųjų krepšininkų kovos Nacionalinės moterų krepšinio lygos 2013-2014 metų sezone žais dvi naujos komandos

Vakar paaiškėjo Europos krepšinio čempionato nugalėtojai. Lietuvos rinktinė finale susitiko su Prancūzijos rinktine ir rezultatu 80:66 nusileido prancūzams. Prancūzija primą kartą savo šalies istorijoje Europos krepšinio čempionate iškovojo auksą.

Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvos rinktinė prieš turnyrą nebuvo laikoma favorite, o grupės rungtynėse pralaimėjo Bosnijos ir Hercegovinos ekipai 6 taškų skirtumu ir vos išsigelbėjo nuo iškritimo iš čempionato, laimėti sidabro medaliai - didžiulis pasiekimas. 

Vakarykštės finalinės varžybos nebuvo intriguojančios. Nuo lietuvių sėkmė nusisuko jau antrajame kėlinyje. 5-ą šio kėlinio minutę rezultatas buvo lygus 31:31. Tačiau netrukus prancūzai išsiveržė į priekį ir kėlinį baigė 19 taškų persvara. 

Trečiasis ir ketvirtasis varžybų ketvirčiai taip pat buvo palankūs Prancūzijos rinktinei. Ši išlaikė dviženklę persvarą, kuri net neleido suabejoti, kad būtent prancūzai šį kartą verti aukso.

Nepaisant taip arti buvusio aukso, lietuviai gali didžiuotis iškovotu sidabru ir tuo, kad į simbolinį čempionato penketą pateko ir Linas Kleiza.

Simbolinis 2013 Europos čempionato penketas: G.Dragičius (Slovėnija), T.Parkeris (Prancūzija), L.Kleiza (Lietuva), M.Gasolis (Prancūzija) ir B. Bogdanovičius (Kroatija).

Europos krepšinio čempionato naudingiausiu žaidėju išrinktas Prancūzijos rinktinės lyderis Tony Parkeris.

 

Gintarė Kaminskienė