Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Lietuvos ledo ritulio pirmenybių starte - solidi Elektrėnų "Lokių-Poseidono" ekipos pergalė

18/10/2013

Taip pat skaitykite

Sekmadienį Birštone - pirmasis 2013 metų Lietuvos plento taurės dviračių lenktynių etapas Daugiadienes dviratininkių lenktynes Prancūzijoje pradėjo ir aštuonios lietuvės Dviratininkų lenktynių Prancūzijoje pirmajame etape Evaldas Šiškevičius tenkinosi 73-ia pozicija Andrius Velička oficialiai tapo Vilniaus MFD "Žalgirio" klubo žaidėju

Elektrėnai, spalio 18 d. (BNS). Ketvirtadienio vakarą Elektrėnų ledo rūmuose startavo Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) organizuojamas 2013-2014 metų Lietuvos ledo ritulio čempionatas "Akropolio" taurei laimėti.

Pirmose rungtynėse Rytų konferencijoje Elektrėnų "Lokiai - Poseidonas" 11:3 (2:0, 2:0, 7:3) sutriuškino Juodupės "Juodupę".

Nedidelio šiaurės Lietuvos miestelio ekipa "Juodupė" prieš sezoną į komandą pakvietė keturis legionierius iš Latvijos, tačiau pirmosiose rungtynėse žaidė du.

"Lokiai-Poseidonas" rungtynėse po truputį didino persvarą, o trečiajame kėlinyje galutinai palaužė pavargusius varžovus. Paskutinius keturis įvarčius elektrėniškiai įmušė per 5 paskutiniąsias rungtynių minutes.

"Lokiai - Poseidonas" praėjusiame sezone triumfavo Lietuvos ledo ritulio čempionato I-ajame divizione.

Keturiais įvarčiais prie pergalės prisidėjo D.Škadauskas, vienu - N.Aubinas, N.Zaleckis, L.Vėželis, V.Škadauskas, E.Vėželis, K.Janušauskas ir M.Lomakinas.

Įvarčių autoriai "Juodupės" komandos gretose - A.Savičevas (2) bei R.Vasiliauskas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.