Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Lietuvos paštas parduoda 79 nekilnojamojo turto objektus

26/07/2013

Taip pat skaitykite

Į užsienį iš Lietuvos šiemet keliavo 5,7 proc. daugiau Lietuvos žmonių - statistikai Teismas nusprendė išduoti ginklų prekyba įtariamą rusą D.Ustinovą JAV Aprangos ir tekstilės įmonių asociacija siūlo reguliuoti dėvėtos aprangos įvežimą į Lietuvą Politikai ir mokslininkai pasigenda dėmesio Saulės mūšiui

Vilnius, liepos 26 d. (BNS). Valstybės valdomas Lietuvos paštas parduoda 79 nekilnojamojo turto objektus. Tai - patalpos, kurių bendrovė nenaudoja savo veikloje, nes parduoti visą savo nekilnojamąjį turtą bendrovė nesiryžta, rašo eversus.lt

"Pastaraisiais metais jaučiame kur kas didesnę paklausą nei 2010 ar 2011 metais. Prie pagrindinių trikdžių pardavimams priskiriame bankų užimamą poziciją ir pirkėjų atsargumą, nekilnojamojo turto rinkos vangumą", - eversus.lt sakė Lietuvos pašto Ūkio valdymo departamento vadovas Algirdas Činikas.

Anot jo, bendrovė turi nenaudojamų objektų, kuriuos jai išlaikyti ekonomiškai nenaudinga. Už parduotą turtą gautos lėšos bus skirtos investicijoms ir verslo plėtrai. A.Činikas nurodė, kad naujų turto įsigijimų bendrovė šiuo metu neplanuoja.

Nekilnojamojo turto specialistai priduria, kad rinka atsigauna, todėl bendrovei būtų naudinga parduoti visus pastatus su galimybe patalpas vėl išsinuomoti.

"Tolesnis pašto patalpų pardavimas galėtų vykti ir su atgaline nuoma, kai pirkėjas įsigytą nekilnojamąjį turtą išnuomoja pardavėjui. Tačiau klausimas, ar tokių objektų yra daug", - eversus.lt teigė "Gild Corporate Finance" partneris Karolis Pocius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS