Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaFutbolas

Lino Pilibaičio vienuolikė kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo lygiosiomis su devinta Čekijos komanda

04/07/2013

Taip pat skaitykite

Kauno sporto halėje antradienį prasideda UEFA salės futbolo atrankos turnyras „Bayern“ tęsia pergalingą žygį Vokietijoje Anglijos futbolo vicečempionas šalies pirmenybėse pakilo į ketvirtą poziciją Lietuvos jaunimo futbolo rinktinės laukia dvejos rungtynės Didžiojoje Britanijoje

Dėras, liepos 4 d. (BNS). Naujajam futbolo sezonui besiruošiantis Vengrijos čempionas Dėro ETO klubas trečiadienį kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo dviem susitikimais su devintąją vietą Čekijos pirmenybėse užėmusia Uherske Hradištės "Slovacko" vienuolike.

Pirmųjų sudėčių, kurioje pirmąjį kėlinį žaidė lietuvis, rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Vengrijos čempionai pirmavo po tikslaus Janošo Lazoko (20 min.) smūgio, o varžovai rezultatą išlygino 60-ą minutę.

Antrųjų sudėčių mačą Dėro ETO futbolininkai laimėjo 4:0 (2:0).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.