MuzikantaiMuzikantai

PradžiaLietuva

Mažeikiuose į buitinių nuotėkų tinklus išleista nafta, savivaldybė kreipėsi į prokurorus

02/08/2013

Taip pat skaitykite

D.Grybauskaitė Dalai Lamai: žmonės jus myli Bandymų stovyklą Druskininkuose vainikavo galiūno Žydrūno Savicko pasiektas pasaulio rekordas Siūloma už pasipriešinimą pareigūnams palikti tik baudžiamąją atsakomybę VPT dėl Vilniaus atliekų rūšiavimo fabriko statybos konkurso apsispręs šią savaitę - Ž.Plytnikas

Vilnius, rugpjūčio 2 d. (BNS). Mažeikiuose antradienį į nuotėkų tinklus išleista nafta - rajono savivaldybės administracijos direktorius kreipėsi į prokurorus, prašydamas nustatyti už tai atsakingus asmenis, praneša Mažeikių rajono savivaldybė.

Savivaldybės duomenimis, apie tai, kad iš Montuotojų gatvės šulinių išsiliejo naftos produktai, pranešė aplinkosaugininkai.

Netoli vietos, kur užfiksuotas gamtos teršimo atvejis, yra įsikūrusios dvi bendrovės - UAB "Mažeikių šilumos tinklai" ir mažmenine bei didmenine naftos produktų prekyba besiverčianti UAB"Saurida".

Avarijos padariniai buvo likviduoti ir į paviršinius vandenis nepateko.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS