Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Menininkas Jeffas Koonsas kuria Lady Gagos skulptūrą

27/09/2013

Taip pat skaitykite

Kinijoje atrastas senovės rūmų intrigantės ir meilužės kapas JAV paslapčių viešintojui Snowdenui skirtas apdovanojimas "už principingumą žvalgyboje" PayPal vyrui pervedė $92 233 720 368 547 800 Rusijoje užsiliepsnojo olimpinės ugnies nešėjo drabužiai

Niujorkas, rugsėjo 27 d. (WENN-BNS). Popmuzikos superžvaigždė Lady Gaga (Leidi Gaga) užsakė pas garsų menininką Jeffą Koonsą (Džefą Kunsą) savo pačios skulptūrą būsimo albumo "Artpop" viršeliui.

Hito "Applause" atlikėja papasakojo, kad su J.Koonsu susipažino 2010 metais ir kad juodu susiejo bendras meno supratimas.

Popmuzikos žvaigždė, kuri prisipažįsta, kad tapo šio menininko mokine, žurnalui "Elle" sakė: "Uždaviau jam ... 500 klausimų ir tiesiog spoksojau į jį, kol jis kalbėjo, o aš keverzojau savo užrašuose, laukdama kiekvieno jo žodžio. Kaskart, kai būnu netoli jo, prakaituoju".

Lady Gaga leido laiką studijoje Niujorke, kur J.Koonsas kuria naująją skulptūrą, ir vis dar negali patikėti, kad jis sutiko su ja dirbti.

"Vis dar bandau išsiaiškinti, ar mes apsvaiginimu ir proto kontroliavimu privertėm jį tai daryti", - juokavo ji.

J.Koonsas garsėja savo šiuolaikišku stiliumi, o vienas garsiausių jo šedevrų yra "Tulpės" - iki veidrodinio spindėjimo nupoliruoto plieno skulptūra, padengta perregimais dažais ir pernai aukcione "Christie's" Niujorke parduota už 33,68 mln. dolerių.

Jis nėra vienintelis menininkas, kurį Lady Gaga pasitelkė savo albumui "Artpop". Anksčiau ji paskelbė planus albumo išleidimo šį lapkritį proga surengti vakarą "artRave" ir pademonstruoti jame savo "Haus of Gaga" kūrybinės komandos darbą ir bendrus darbus su "Inez & Vinoodh", Robertu Wilsonu (Robertu Vilsonu) ir performansų menininke Marina Abramovic (Marina Abramovič), kuri neseniai įkvėpė Jay Z (Džėj Zi) "Picasso Baby" vaizdo klipą.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt