Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Mirė amerikiečių rašytojas Tomas Clancy

03/10/2013

Taip pat skaitykite

Japonijoje moteris surišo save, kad nereikėtų eiti į darbą Argentinos prezidentė mėnesį ilsėsis dėl kraujo išsiliejimo smegenų dangaluose Victoria Beckham tapo madų žurnalo "Paris Vogue" kalėdinio numerio redaktore Jacksono koncertų organizatoriai neatsakingi už jo mirtį, nusprendė prisiekusieji

Vašingtonas, spalio 2 d. (AFP-BNS). Būdamas 66-erių mirė JAV rašytojas Tomas Clancy (Tomas Klensis), pagal kurio knygas apie šnipus, šaltąjį karą, buvo sukurti keli Holivudo filmai, trečiadienį pranešė JAV žiniasklaida.

Tarp daugybės autoriaus romanų yra daugeliui žinomi "Raudonojo spalio medžioklė" (The Hunt for Red October), "Patriotų žaidimai" (Patriot Games), "Akivaizdus ir tikras pavojus" (Clear and Present Danger).

Kaip pranešė laikraštis "Baltimore Sun", Merilande gyvenęs T.Clancy mirė antradienį po "trumpos ligos" miesto Džono Hopkinso (John Hopkins) ligoninėje.

"The New York Times" nekrologe cituojamas rašytojo leidėjas.

T.Clancy romanų veiksmas vyksta šaltojo karo ir po jo sekusiu laikotarpiu, daug dėmesio juose skiriama šnipinėjimo ir karinėms technologijoms, nepraleidžiant techninių detalių.

"Skirtumas tarp literatūros ir realybės yra tas, kad literatūroje turi būti prasmė", - kažkada yra pasakęs rašytojas.

T.Clancy taip pat yra paskolinęs savo vardą ne vienam kompiuteriniam žaidimui, tarp kurių minėtinas "Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist", kurį rugpjūčio mėnesį išleido bendrovė "Ubisoft".

Respublikonas T.Clancy taip pat buvo vienas iš Baltimorės beisbolo komandos "Orioles" savininkų.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt