Muzikantai

PradžiaĮvairenybės

Mirė "Missoni" mados namų įkūrėjas

10/05/2013

Taip pat skaitykite

Bolivudo žvaigždė Khanas susilaukė sūnaus, kurio gimimas kelia pareigūnams abejonių Jungtinėse Valstijose prasideda kartą per 17 metų vykstantis cikadų antplūdis Sankt Peterburge iškilmingai atidarytas Naujasis Marijos teatras Rusijos sporto žvaigždė Isinbajeva teigia buvusi "klaidingai suprasta" ir smerkia gėjų diskriminaciją

Kaip nurodoma O.Missoni šeimos pranešime, jis "išėjo ramiai" ketvirtadienio rytą savo namuose Sumirago komunoje, Italijoje. Daugiau informacijos nepateikiama.

O.Missoni, kuris taip pat buvo sportininkas, dalyvavo 1948 metų Londono olimpinėse žaidynėse dviejose barjerinio bėgimo rungtyse. Jo kurtais vilnoniais treningais buvo aprengta italų olimpinę komanda; drauge su savo sutuoktine Rosita 1953 metais jis įkūrė "Missoni" prekės ženklą, kuris specializuojasi spalvingų trikotažinių drabužių gamyba.

"Missoni"mados namai yra tarp sėkmingiausių italų mados kūrėjų, jų sukurtus drabužius nešioja tokios garsenybės kaip Madonna (Madona) ar Jennifer Lopez (Dženifer Lopes).

Ši netektis Missoni šeimai jau antroji šiais metais. Sausio mėnesį prie Venecijos krantų dingo nedidelis privatus lėktuvas, kuriuo skrido Ottavio Missoni sūnus Vittorio (Vitorijas), jo partneris ir dar keturi žmonės. Vėliau buvo rastos lėktuvo nuolaužos, tačiau žmonių kūnų surasti nepavyko.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS