Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Mišių žodžius užmiršęs Olandijos katalikų kunigas nušalintas nuo pareigų

09/10/2013

Taip pat skaitykite

Penelope Cruz ir Javieras Bardemas dukrai davė Lunos vardą PayPal vyrui pervedė $92 233 720 368 547 800 Susikompromitavęs Detroito meras už korupciją nuteistas kalėti 28 metus Katalikų maištininkas Kuengas galvoja apie savižudybę su pagalba

Haga, spalio 9 d. (AFP-BNS). Nyderlandų Katalikų Bažnyčios vadovybė metams nušalino nuo pareigų vieną kunigą, kuris aukodamas mišias užmiršo ištarti visus eucharistijos žodžius, antradienį pranešė Utrechto arkivyskupija.

"Kunigas neištarė visų žodžių per duonos ir vyno konsekravimą, dėl ko Komunija tapo negaliojanti", - sakė šalies centriniame Utrechto mieste reziduojančio kardinolo arkivyskupo Wimo Eijko (Vimo Eiko) atstovas Hansas Zuijdwijkas (Hansas Zeidveikas).

"Tai pats svarbiausias sakramentas, ir tikintieji, atėję priimti Komunijos, negalėjo to padaryti", - H.Zuijdwijkas sakė naujienų agentūrai AFP.

Neįvardytas 64 metų kunigas suklydo aukodamas mišias Šv.Jono Krikštytojo bažnyčioje netoli Utrechto.

Be kita ko, jis užmiršo ištarti žodžius, kurie pagal katalikų tradiciją yra būtini perkeisti duoną ir vyną į Kristaus kūną ir kraują: "Tai yra mano kraujas, kuris už jus atiduodamas."

"Dėl to kardinolas nusprendė nušalinti kunigą nuo pareigų - jis metus negalės aukoti mišių", - sakė H.Zuijdwijkas.

Pats kunigas kreipėsi į Bažnyčios vadovybę ir pripažino savo klaidą.

Jis tikėjosi "ne tokios griežtos" bausmės, tačiau supranta arkivyskupo sprendimą, pridūrė atstovas.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS