Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Nyderlandų pareigūnai pradėjo tyrimą dėl M.Cyrus rūkymo scenoje

13/11/2013

Taip pat skaitykite

Kalba vaikai Vokietijos olimpiečių uniforma laikoma tylaus palaikymo gėjams ženklu Rusijos prezidentas Putinas taps superherojumi žaidime mobiliesiems telefonams Europos vyrai per 110 metų paaugo 11 cm

Haga, lapkričio 12 d. (AFP-BNS). Nyderlandų pareigūnai aiškinasi, ar JAV popmuzikos žvaigždė Miley Cyrus (Mili Saires) nepažeidė draudimo rūkyti, kai koncertuodama MTV Europos muzikos apdovanojimų (EMA) ceremonijoje Amsterdame scenoje prisidegė tai, kas galėjo būti cigaretė su marihuana.

"Gavome skundų dėl rūkymo, kurį matė ir televizijos žiūrovai. Turime tai ištirti", - antradienį sakė Nacionalinės maisto ir vartotojų tarnybos (NVWA) atstovas Tjitte Mastenbroekas (Titė Mastenbrukas).

"Netrukus mes susitiksime su "Ziggo Dome" vadovais, kad sužinotumėme, kas iš tikrųjų ten nutiko", - sakė jis, kalbėdamas apie areną, kurioje vyko ceremonija.

Dėmesio bet kokia kaina siekianti 20-metė M.Cyrus sekmadienį koncertavo MTV Europos muzikos apdovanojimų įteikimo ceremonijoje "Ziggo Dome" arenoje, kur gavo apdovanojimą už geriausią vaizdo klipą, skirtą dainai "Wrecking Ball".

M.Cyrus išsitraukė, kaip atrodė, iki pusės nurūkytą cigaretę iš savo krepšio "Chanel" ir ją prisidegė 17 tūkst. žiūrovų talpinančioje arenoje.

Šis incidentas buvo iškirptas iš MTV apdovanojimų transliacijos Jungtinėse Valstijose ir pakeistas bendrais į renginį susirinkusios minios planais.

Nors marihuanos rūkymas Nyderlanduose oficialiai nėra legalus, 1976 metais šalis priėmė įstatymą, leidžiantį turėti mažiau nei penkis gramus šios medžiagos.

Pasak T.Mastenbroeko, jo tarnyba aiškinsis, kodėl M.Cyrus užsirūkė vietoje, kurioje draudžiama rūkyti.

"Nyderlanduose draudžiama rūkyti viešose vietose. Darbuotojai turi teisę būti bedūmėje aplinkoje, taip pat ir vaizdo ir garso operatoriai", - sakė jis.

"Po susitikimo su "Ziggo Dome" vadovybe mes nuspręsime, ar bus imtasi kokių nors veiksmų", - pridūrė pareigūnas.

Tuo tarpu "Ziggo Dome" atstovas Dannis Dammanas (Danis Damanas) pareiškė, kad arenoje laikomasi griežtos nerūkymo politikos ir apsaugos darbuotojai liepia užgesinti cigaretes visiems, rūkantiems tam neskirtose vietose.

M.Cyrus su savo cigarete "mus užklupo netikėtai. Nelengva įsikišti tokią akimirką", sakė D.Dammanas.

MTV Europos muzikos apdovanojimų (EMA) ceremonija yra rengiama kasmet skirtingame Europos mieste. Kitais metais ji vyks Glazge, Škotijoje.

BNS informacija

Nuotrauka: http://entertainment.terra.com