Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Paaiškėjo pirmosios Seulo moterų teniso turnyro vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvės

16/09/2013

Taip pat skaitykite

Giedrė Klišytė trečiąją vietą ant prizininkių pakylos universiados sambo turnyre užleido mongolei Julijos Jefimovos dopingo testas - teigiamas? WTA serijos teniso turnyro Austrijoje starte - Šveicarijos, Ukrainos ir Italijos atstovių pergalės Sprendimas dėl Škotijos "Hearts" klubo pardavimo - dar šį mėnesį, žada Ūkio banko bankroto administratorius

Seulas, rugsėjo 16 d. ("Reuters"-BNS). Pirmadienį Pietų Korėjos sostinėje prasidėjo WTA serijos "KDB Korea Open" tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro pusė milijono JAV dolerių.

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje trečioji raketė rusė Anastasija Pavliučenkova 5:7, 6:2, 6:3 nugalėjo ispanę Anabel Mediną Garrigues, šeštoji pagal reitingą vokietė Julia Goerges 6:3, 7:5 įveikė japonę Misaki Doi, o Ispanijos tenisininkė Lara Arruabarrena Vecino iš tolesnės kovos eliminavo penktąją pagal skirstymą ukrainietę Eliną Svitoliną - 7:5, 2:6, 6:4.

Sėkmė šešioliktfinalio mačuose lydėjo bei aštuntfinalio dalyvėmis tapo korto šeimininkė, rumunė, rusė bei prancūzė:

Lee Ye-Ra (Pietų Korėja) - Darija Gavrilova (Rusija) 6:4, 6:1;
Alexandra Dulgheru (Rumunija) - Han Sung-Hee (Pietų Korėja) 6:0, 7:6 (7:0);
Vera Duševina (Rusija) - Silvia Soler Espinosa (Ispanija) 6:4, 6:1;
Virginie Razzano (Prancūzija) - Lourdes Dominguez Lino (Ispanija) 6:1, 6:1.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.