Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

Pirmasis ratas baigtas be pralaimėjimų

09/12/2013

Taip pat skaitykite

NBA lygos Toronto "Raptors" krepšinio klubas atsisakė puolėjo Lino Kleizos paslaugų "Lietuvos ryto" krepšinio klubą papildė Darius Songaila „Medelyno“ gynybos neapėjo ir Kembridžo „Cats“ Krepšinio poveikis Lietuvos ekonomikai per metus siekia 1 mlrd. litų

Šiandien buvo sužaistos paskutinės pirmojo rato rungtynėse. Jose BC Medelynas susikovė su London United – Harefield Academy II. Be didesnio pasipriešinimo lietuviai laimėjo rezultatu 109:53 (23:7;31:10;29:22;26:14).

Rungtynes Medelynas pradėjo šiuo penketu: Evaldas Virbalas, Audrius Damušis, Algirdas Matušaitis, Tadas Bagdonas bei Benas Švalkūnas. Nuo pat rungtynių pradžios naudota agresyvi ginyba išmušė varžovus iš vėžių. Per pirmąsias 10 minučių svečiai pirmavo jau 23:7.

Antrajame kėlinyje, po Algirdo Matušaičio bei Modesto Rimkaus tritaškių, Medelynas įgijo rekordinę – 22 taškų persvarą. Savo apsukų pietryčių diviziono lyderiai nežadėjo mažinti ir dar labiau didino persvarą. Po dviejų kėlinių švieslentėje degė 54:17 ir jau mažai kas abejojo kad šeimininkai gali pateikti staigmeną.

Per likusią rungtynių dalį žiūrovai galėjo išvysti ne vieną ir ne du dėjimus, puikias krepšininkų nuotaikas, lietuvaičių žiūrovų raginimą pelnyti šimtąjį tašką bei daugybę kitų smagių dalykų! Rungtynių sirena skelbė gražią Medelyno pergalę rezultatu 109:53.

BC Medelynas gretose rezultatyviausias buvo 26 taškus surinkęs Benas Švalkūnas. 20 pridėjo Tadas Bagdonas, o Audrius Damušis pasižymėjo 17 taškų.