Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

Po internetinės pažinties- mėlynė po akim?

23/05/2013

Taip pat skaitykite

JAV prezidentas Obama supainiojo Britanijos finansų ministrą su soulo muzikos dainininku D.Britanijos orų prognozės nežada šiltos vasaros Lietuvos Ambasadorė Londone pristatė Lietuvos pirmininkavimo ES prioritetus tarptautiniame atsakingos bankininkystės ir finansų forume 2016-aisiais Britanijoje šviesą išvys pirmieji plastikiniai banknotai

Birmingham oro uosto darbuotoja, 31m. amžiaus dviejų vaikų mama Susan Hulbert, buvo sumušta vyro, su kuriuo susipažino viename internetinių pažinčių portalų. Moters užpuolikas, 34m. Gavin Taylor iš teismo salės išėjo visiškai ramus, kai teisėjas jam priteisė sumokėti tik £125 kompensaciją.

Moteris su Gavin susipažino dar praėjusių metų Gruodžio mėnesį viename pažinčių portale plentyoffish.com. Susan pasakoja, kad vyro elgesys tada ją vertė jaustis kaip princesę. Pora po ilgų kasdieninių susirašinėjimų pagaliau susitiko šių metų Vasario mėn. Kaip vėliau pastebėjo ir pati moteris, po daugiau susitikimų vyro elgesys ėmė keistis,- jis pasikarščiuodavo dėl smulkmenų. Mergina apstulbo, kai pamatė vyro agresyvų elgesį sporto varžybų metu. Tačiau nieko neįtardama mergina Balandžio mėnesį svečiavosi pas vyrą Shropshire. Barnis kilo po to, kai mergina paklausė kodėl jis vis dar gauna žinutes iš pažinčių portalo. Gavin pastūmė moterų į sieną, šiai nuritus ant žemės ir ėmus verkti, jis puolė daužyti jos veidą kumščiu. Laimei, merginai pavyko pasprukti iš namo ir rinksmus išgirdę kaimynai, netrukus iškvietė policijos pareigūnus. Mergina nuvežta į vietos ligoninę, jai sulaužytas skruostikaulis, veidas ir visas kūnas nusėtas mėlynėmis.

Dviejų vaikų mama šiandien žurnalistams pasakoja, jog toks nenuspėjamas vyro elgesys ją šokiravo. Moteris neslepia, kad ateityje vengs internetinių pažinčių portalų.