Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

11kg kokaino iš Peru ketino išvežti dvi jaunos merginos

12/08/2013

Taip pat skaitykite

Pramoninių metalų kainos Londono metalų biržoje George'as - istorinis vardas britų monarchijai Britų karo laivas prisišvartavo Gibraltare Princas Džordžas grįžo iš pirmųjų atostogų užsienyje

Dvi merginos rugpjūčio 6d. areštuotos už bandymą išvežti narkotines medžiagas iš Peru. Sučiuptųjų Michaella McCollum Connolly (20) (Š.Airija) ir britės Melissa Reid (19) lagaminuose rasta 11kg kokaino, kuris buvo tvarkingai išskirstytas į 16 vokelių kiekviename. Merginos ketino vykti į Maljorką, kurioje pakeitus skrydį, grįžti atgal į D.Britaniją. Kolkas nėra aišku, kurioje šalyje buvo ketinama palikti narkotines medžiagas, kurių vertė rinkoje siekia £1.75mln.

Merginų tėvus ištiko šokas- jos buvo teigusios, jog vasarą praleis uždarbiaudamos baruose ir kavinėse Viduržemio jūros pakrantėje. Tačiau panašu, jog vasarą merginoms ne tik nepavyko užsidirbti, bet ir gresia 25-ies metų laisvės atėmimas.

Sučiuptos merginos sulaikytos viename pavojingiausių moterų kalėjimų P.Amerikoje- Santa Monica. Buvęs Airijos garbės konsulas neslėpė, jog šis Peru kalėjimas garsėja ypač žiauriomis sąlygomis,- „Čia viskas perkama. Turi nusipirkti savo vietą, kasdieninį maistą. Jei neturi pinigų- pasiruošk daug kentėti“. Peru pastaraisiais dešimtmečiais garsėja kaip gryniausio ir geriausios kokybės kokaino gamintoja. Oro uostai šalyje garsėja ypač griežtomis sąlygomis, tačiau policijos pareigūnai nuolatos informuojami apie galimas kontrobandas, tad sulaukus tinkamo momento- grupuotės siunčiami asmenys be išlygų sulaikomi. Spėjama, jog pareigūnams buvo pranešta iš anksto apie merginų atvykimą, o jų lagaminai buvo paženklinti įspėjamaisiais ženklais.

Sulaikytosios merginos įkalintos sugriežtinto saugumo kalėjimo kamerose, kol byla bus ištirta iki galo. Pastatą papildomai saugo dvylika uniformuotų pareigūnų, siekiant užtikrinti maksimalų saugumą. Neabejotina, jog jaunos merginos priklauso stambiai Pietų Amerikos nusikaltėlių gaujai.

Tačiau merginos, vos atvykusios į kalėjimą, atsisakė valgyti ir gerti, siekdamos įrodyti, jog yra nekaltos. Jų nekaltumu neabejoja ir tėvai bei artimieji, teigiantys, jog merginos gali būti pasirinktos kaip atsitiktinės aukos. Viena jų, kaip buvo žinoma jos tėvams, vasarą dirbo Ibizoje. Tačiau sunerimti teko tik po to, kai  per pastarąsias 12 dienų tėvai negavo jokios žinutės. Vos prieš kelias dienas tėvai net paskelbė apie jos dingimą internetinėje erdvėje.

Byla tiriama, tačiau kol paaiškės įvykio aplinkybės, merginoms nepavyks ištrūti iš kalėjimo. Neatmetama galimybė, jog tokios bylos tyrimas gali užtrukti metus laiko.

 

Peru