Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

Konkursas užsienio lietuvių neformaliojo lituanistinio švietimo ir sporto projektams finansuoti 2022 metais.

26/11/2021

Taip pat skaitykite

Londone vyksiančioje konferencijoje apie architektų profesijos pripažinimą ES – kontaktų mugė Lietuvos įmonėms Heathrow oro uoste avariniu būdu tūpė "British Airways" lėktuvas Kas baisiau: Lietuvos kaimo šokiai ar britų orgijos? Nagi, Kate: karalienė ragina karališkąjį kūdikį paskubėti

EuroPlius skaitytoų žiniai informacija apie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos paskelbtą konkursą užsienio lietuvių neformaliojo lituanistinio švietimo ir sporto projektams finansuoti 2022 metais.

 

Konkurso tikslas – skatinti užsienio lietuvius mokytis lietuvių kalbos, Lietuvos valstybės istorijos, kultūros, pažinti Lietuvos dabartį, taip pat sudaryti sąlygas saviraiškai lietuvių kalba, stiprinti ir puoselėti lietuvybę, telkti lietuvių bendruomenes užsienyje įsitraukti į sveikatą stiprinančią ir jų fizinį aktyvumą didinančią veiklą.

 

Atkreipiame dėmesį, kad 2022 m. bus skelbiami du konkursai: pirmas – dabar, antras – pavasarį. Paraiškų teikėjų prašoma dėl COVID-19 plitimo grėsmės įvertinti projektų įgyvendinimo galimybes ir numatyti veiklas, atitinkančias esamą situaciją.

 

Projektų paraiškos priimamos 2022 m. sausio 2 d. įskaitytinai (Lietuvos laiku) elektroninio pašto adresu (PDF formatu su parašais ir Word formatu) daiva.zemguliene@smm.lt.

Daugiau informacijos apie konkursą, finansavimo tvarką ir paraiškos formą galite rasti: https://www.smm.lt/web/lt/konkursai/kiti-konkursai/skelbiamas-uzsienio-lietuviu-neformaliojo-lituanistinio-svietimo-ir-sporto-projektu-konkursas_3.

 

Iškilus klausimams kreiptis į ŠMSM Užsienio lietuvių skyriaus vyriausiąją specialistę Daivą Žemgulienę tel. (8-5) 219 1184, el. p. daiva.zemguliene@smm.lt.

 

Tadas Kubilius

Second Secretary

Embassy of the Republic of Lithuania to the United Kingdom, to the Sultanate of Oman, and to the Portuguese Republic

 

Lietuva Konkursas