Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

Londono Sičio lietuvių klubui šiemet vadovaus Viktorija Vasiliauskaitė

03/02/2014

Taip pat skaitykite

11kg kokaino iš Peru ketino išvežti dvi jaunos merginos Didėjant ginčui dėl Gibraltaro, britų karo laivai išplaukia į Viduržemio jūrą Lietuvos Ambasadorė Londone pristatė Lietuvos pirmininkavimo ES prioritetus tarptautiniame atsakingos bankininkystės ir finansų forume Heathrow oro uoste avariniu būdu tūpė "British Airways" lėktuvas

Kaip ir kiekvienais metais, praėjusią savaitę Londono Sičio lietuvių klubo (Lithuanian City of London Club (LCLC)) nariai rinkosi į metinį susirinkimą bei į naujo prezidento rinkimus. 

Susirinkimo metu klubo nariai aptarė 2013 metų veiklą ir dėkojo už kokybiškus renginius kadenciją baigusiai prezidentei,  tarptautinės advokatų kontoros advokatei Ramintai Dereškevičiūtei bei valdybos narėms –   Vilmai Midverytei, Ramunei Gedgaudaitei, Monikai Fedoravičiūtei bei Viktorijai Vasiliauskaitei.

Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungai, kartu su Ambasada Jungtinėje Karalystėje, LCLC surengė ir sudalyvavo ne viename Europai, Lietuvai ir Londonui aktualiame renginyje:  “Europos Bankų Sąjunga”, “Verslumas, inovacijos ir verslo akceleratoriai”, “Energetika ir saugumas”. Išskirtinai daug LCLC narių dėmesio sulaukė Investuok Lietuvoje vadovės Mildos Dargužaitės pristatymas apie investicijas Lietuvoje bei Prezidento Valdo Adamkaus paskaita Londono-Kembridžo Simpoziume. LCLC taip pat prisidėjo prie daugelio kitų iniciatyvų: atstovavo Sičio lietuvius tarptautiniuose bei Sičio renginiuose, bendradarbiavo su Anglijos lietuvių bendruomene bei įvairiomis organizacijomis Lietuvoje, prisistatė Didžiosios Britanijos kancleriui George Osborne priėmime jo rezidencijoje. 

Susirinkimo metu LCLC vadovavimas 2014-tiems metams buvo patikėtas nepriklausomai verslo konsultantei Viktorijai Vasiliauskaitei. Viktoriją karjeros vingiai į Londoną atvedė prieš penkerius metus. Du magistro laipsnius įgijusi ir BMI EMBA programą baigusi Lietuvoje, Viktorija karjerą pradėjo valstybės tarnyboje. Jai teko atstovauti Lietuvos interesus viename iš Europos Komisijos komitetų, Briuselyje. Vėliau, iš esmės pakeitusi karjeros kryptį, dirbo draudimo sektoriuje. Netrukus Viktorija buvo pakviesta prisidėti prie projektų įgyvendinimo Baltijos, Skandinavijos, Azijos ir Vidurio Rytų regijonų šalyse bei JK. Sukaupta tarptautinė patirtis ir žinios turėjo įtakos Viktorijos sprendimui pradėti nepriklausomos konsultantės karjerą specializuojantis draudimo sektoriuje (Lloyds Market, Catlin, Tokio Millennium Re, tt.), konsultuojant ir įgyvendinant įmonių strateginius projektus bei pokyčių programas. 

Viktorija, tapusi LCLC prezidente, teigė easanti įkvėpta narių parodytu pasitikėjimu ir tikinti sėkmingais LCLC metais:  „Manau, kad be renginių, aktualių Lietuvai bei klubo nariams, yra labai svarbu toliau tęsti praeityje klubui vadovavusių prezidentų ir valdybų pradėtas iniciatyvas":

„LCLC Paskaitos“, programą skatinančią Sityje dirbančius klubo narius bendradarbiauti su universitetais Lietuvoje, skaitant paskaitas Lietuvos studentams specializuotomis temomis ir tokiu būdu dalinantis žiniomis su gimtinėje esančiais tautiečiais;

LCLC įkurtą bei sėkmingai gyvuojančią mentorystės programą „LT Big Brother”, kurios pagalba jaunieji savo sritities profesionalai bei studentai gali pasisemti patirties ir karjeros siekimo subtilybių iš LCLC narių;

Taip pat  prioritetinėmis klubo veiklos sritimis išskirčiau LCLC glaudų bendradarbiavimą su Lietuvos Respublikos Ambasada Jugtinėje Karalystėje, kitomis tarptautinėmis organizacijomis ir profesionalų klubais įsikūrusiais Londone bei LCLC filantropinės veiklos tęstinumą“.

Be LCLC iniciatyvų ir projektų, skirtų tik klubo nariams, kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį LCLC rengia susitikimus neformalioje aplinkoje Londone ir kviečia klubo draugus pabendrauti, pasitari bei susipažinti. Besidomintiems klubo veikla reikėtų kreiptis president@litcityclub.co.uk. Daugiau informacijos apie klubo veiklą galima rasti http://www.litcityclub.co.uk.
 
LCLC informacija
Nuotraukoje Viktorija Vasiliauskaitė antra iš kairės.