Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Rusijos sporto žvaigždė Isinbajeva nori išvykti iš "skurdžiojo" Volgogrado į Monaką

22/08/2013

Taip pat skaitykite

Cher dėl Rusijos įstatymo prieš gėjus atmetė pasiūlymą pasirodyti olimpiadoje Mišių žodžius užmiršęs Olandijos katalikų kunigas nušalintas nuo pareigų 64 metų amerikietė pateko į istoriją nuplaukusi iš Kubos į Floridą Rusija piktinasi Lenkijos skulptūra, vaizduojančia nėščiąją prievartaujantį sovietų karį

Maskva, rugpjūčio 22 d. (AFP-BNS). Šuolių su kartimi žvaigždė Rusijos lengvaatletė Jelena Isinbajeva, praėjusią savaitę sulaukusi prieštaringų vertinimų už tai, kad pateisino Rusijoje priimtą kontroversišką įstatymą prieš "gėjų propagandą", ketvirtadienį paskelbė, jog ketina palikti "skurdųjį" gimtąjį miestą Rusijoje ir vykti gyventi į Monaką.

Dukart olimpinė čempionė savaitraščiui "Argumenty i Fakty" Volgograde (buvusiame Stalingrade) sakė, jog norėtų gyventi Monake, kur gyvenimo ir treniravimosi sąlygos yra geresnės.

"Manau, kad gyvensiu užsienyje, - sakė J.Isinbajeva savaitraščiui.- Volgograde turėsiu daug įsipareigojimų, bet gyventi noriu Monake".

Pirmajame interviu po to, kai jos pasisakymas apie gėjų teises sukėlė daugelio pasipiktinimą, sportininkė nepalankiai atsiliepė apie savo miestą ir sakė, kad į jį sugrįšianti tik aplankyti savo trenerio.

"O ką veikti čia, mieste, kuris yra tiesiog skurdus Volgogradas? Baisus, senas miestas pasidarė, degradavo", - pridūrė ji.

"Gatvės siaubingos, (prireikus) mašiną taisyti - prisikankinsi. Užsieninę nusipirksi - šakės tai mašinai", - aiškino lengvaatletė.

Skųsdamasi dėl mokytojų, gydytojų ir trenerių darbo sąlygų ji sakė: "Iš tiesų mūsų mieste nėra sąlygų gyventi. Niekas mūsų negirdi - į mus ranka numojo. Atėjo laikas rinkti, kas buvo pasėta, o ten nieko nėr - špyga taukuota. Iš mūsų srities tik aš pasirodau... Aš niekad nesiekiau uždirbti daugiau pinigų. Aš visą laiką galvojau, kad mūsų sritis, mūsų miestas garbingai įvertins mano nuopelnus. Štai (čia ji parodo špygą). Niekad nieko".

J.Isinbajeva sulaukė Vakarų žmogaus teisių gynėjų kritikos praėjusią savaitę, kai pareiškė pritarianti bausmes už informacijos apie homoseksualumą skleidimą nepilnamečiams Rusijoje numatantį įstatymą, kuris kitų yra laikomas gėjų persekiojimo instrumentu.

"Pas mus tiesiog vaikinai gyvena su moterimi, o moterys - su vaikinais", - ji sakė anglų kalba Maskvoje vykusiame pasaulio atletikos čempionate, pridūrusi, kad sportininkai, atvyksiantys į ateinančių metų vasarį prasidėsiančią Sočio žiemos olimpiadą, turi laikytis įstatymų arba patirti teisines pasekmes.

Vėliau sportininkė paaiškino, kad galėjo būti klaidingai suprasta.

Prieštaringai vertinamas įstatymas, birželį pasirašytas Rusijos prezidento Vladimiro Putino, numato bausmes už informacijos apie homoseksualumą skleidimą nepilnamečiams, tačiau aktyvistai teigia, kad juo gali būti naudojamasi kaip pagrindu didesnio masto gėjų ir lesbiečių persekiojimui.

Įstatymo pasirodymas sukėlė raginimus boikotuoti 2014 metų žiemos olimpines žaidynes Sočyje.

J.Isinbajeva taip pat sakė, kad norėtų padaryti pertrauką ir susilaukti kūdikio, tačiau vis tiek galėtų suspėti sudalyvauti 2016 metų žaidynėse Rio de Žaneire.

J.Isinbayeva, kurią viešai palaiko prezidentas V.Putinas, anksčiau yra gyvenusi Monake, tačiau sugrįžo į Volgogradą treniruotis su savo ilgamečiu treneriu Jevgenijumi Trofimovu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Yelena Isinbayeva