Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Sinatros našlė neigia gandus apie dainininko nesantuokinės meilės vaisių

04/10/2013

Taip pat skaitykite

Seimo narį P.Gražulį papiktino su jo atvaizdu neva parduodami marškinėliai, Gėjų lyga teigia jų nepardavinėjanti Grįžtančius paukščius pasitinka iškeltos lizdavietės Archeologinis atradimas rodo, kad senovės Kinijoje būdavo aukojamos moterys Pornografija iš Žemės keliasi į kosmosą?

Niujorkas, spalio 3 d. (WENN-BNS). Franko Sinatros (Frenko Sinatros) našlė Barbara paneigė gandus, esą Mia Farrow (Majos Ferou) sūnaus Ronano tėvas galėjo būti velionis dainininkas, pavadindama juos "šlamštu".

Išskirtiniame interviu žurnalui "Vanity Fair", kuris buvo paskelbtas trečiadienį, "Rozmari kūdikio" (Rosemary's Baby) aktorė sakė, kad 25-erių metų žurnalistas "galbūt" gali būti amerikiečių dainininko ir kino žvaigždės, o ne Woody Alleno (Vudžio Aleno), už kurio ji buvo ištekėjusi, kai Ronanas gimė, sūnus.

Aktorės ir F.Sinatros santuoka truko nuo 1966 iki 1968 metų, tačiau, manoma, kad pora ir po skyrybų palaikė artimus santykius, todėl jau seniai sklando paskalos, kad Ronanas gali būti jų meilės vaisius.

Tačiau F.Sinatros našlė interviu interneto svetainei "The Desert Sun" sakė atmetanti šios gandus.

"Man sunku patikėti.. Tai tiesiog šlamšto krūva. Visada rašinėjamas šlamštas, melagystės, kurios nėra tiesa", - sakė ji.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt