Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Susisprogdinti grasinęs palangiškis sprogo pabandęs prisidegti cigaretę

24/09/2013

Taip pat skaitykite

Kraštutinių dešiniųjų rašytojas Paryžiaus katedroje nusižudė dėl gėjų santuokų Šilutės rajone dėl rastų sprogmenų buvo sustabdytaa traukinių eismas Vagys nusitaikė į saulės baterijas Kaune nužudytas vyras

Vilnius, rugsėjo 24 d. (BNS). Susisprogdinti grasinęs palangiškis sprogimą sukėlė po to, kai pasidavė policijai - dujų į butą prileidęs vyras galimai pamėgino prisidegti cigaretę, praneša Policijos departamentas.

Į Vilmiškės kelią pareigūnai iškviesti pirmadienį 13.30 val. - pranešta, kad žmogus grasina susisprogdinti. Po penkiolikos minučių į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado vyrą šaudantį į orą pneumatiniu šautuvu - į patalpas iš baliono jis leido buitines dujas, liepė nesiartinti ir grasino, kad susisprogdins.

Vis dėlto pareigūnams pavyko vyrą perkalbėti - jis savanoriškai pasidavė. Tačiau, kaip manoma, lipdamas laiptais iš dujų pilno buto, pabandė prisidegti cigaretę, kas sukėlė dujų sprogimą.

Sprogimo metu apgadintas pastato stogas, išdužo dalies langų stiklai. Sprogimą sukėlęs A.R., gimęs 1979 metais patyrė viso kūno nudegimą, dėl ko išvežtas į Klaipėdos ligoninę. Tačiau 16.30 val. jis joje mirė.

Sprogimo banga sužeidė ir vieną iš pareigūnų - jis dėl galvos sumušimo gydomas ambulatoriškai. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt