Muzikantai

PradžiaKitos sporto šakos

Tarptautiniame kūjo metimo turnyre Baltarusijoje lietuviai tapo varžybų prizininkais

27/11/2013

Taip pat skaitykite

Aidis Kruopis daugiadienių dviratininkų lenktynių Olandijoje pirmajame etape finišavo 30-as Abu lietuviai šeštadienį nebaigė klasikinių dviratininkų lenktynių Prancūzijoje Marius Bernatonis klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 32-as Sportinės gimnastikos pasaulio taurės etapo Kroatijoje varžybose Rokas Guščinas buvo šeštas pratimuose ant lygiagrečių

Novopolockas-Vilnius, lapkričio 26 d. (BNS). Baltarusijoje vyko tarptautinės uždarų patalpų kūjo metimo varžybos 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpinių žaidynių vicečempiono Vadimo Deviatovskio prizams laimėti, kuriose rungtyniavo sportininkai iš Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos.

Antrus metus iš eilės į varžybas buvo pakviesti ir Marijampolės sporto centro "Sūduva" kūjo metikai, treniruojami Arvydo Šedžio.

Sėkmingiausiai iš lietuvių pasirodė jaunučių amžiaus grupėje antrąją vietą užėmusi Aistė Žiginskaitė (49,65 m) ir jaunių grupėje trečiojoje pozicijoje likusiam Tomui Vasiliauskui (70,29 m, viršijo Lietuvos 15-mečių rekordą).

Jaunimo grupėje turnyre Baltarusijoje Lukas Simonavičius buvo šeštas (63,49 m).